Loterie 24 stycznia 2024

25 stycznia świętujemy Dzień Gracza LOTTO. Co czeka na graczy?

autor: redakcja
Już 25 stycznia wielkie święto graczy LOTTO, które jest okazją do celebrowania radości z grania i wygrywania w gry LOTTO! To także dzień, w którym Totalizator Sportowy obchodzi 68. rocznicę działalności.

W tym roku Dzień Gracza LOTTO będzie celebrowany już po raz czwarty. Na graczy czekają atrakcje związane z grami LOTTO, ale nie tylko – 25 stycznia przy centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie w godzinach 7:15-19:00 będzie można odwiedzić specjalną strefę LOTTO, w której spotkamy ambasadorów i partnerów marki LOTTO: Bartłomieja Marszałka (motorowodniaka, zawodnika Formuły 1 na wodzie), Czesława Langa (wicemistrza olimpijskiego w kolarstwie oraz dyrektora Tour de Pologne), Katarzynę Zillmann (wicemistrzynię olimpijską oraz mistrzynię świata i Europy w wioślarstwie), a także rajdowców – braci Szejów – Jarosława i Marcina (Szeja Really Team), którzy będą prezentować swój samochód. Ponadto Totalizator Sportowy przygotował dla gości strefy specjalne zdrapki,
w których do wydrapania będą nagrody rzeczowe – czapki i inne zimowe gadżety. Na odwiedzających będzie czekała również fotobudka 360, symulatory sportów zimowych oraz niesamowite pokazy magika – Magic of Y.

– W tym roku Totalizator Sportowy skończył 68 lat – to oznacza 68 lat radości z grania i wygrywania w gry Totalizatora Sportowego, ale przede wszystkim miliardowe wsparcie dla sportu i kultury w Polsce. Dzień Gracza LOTTO to ukłon w stronę naszych klientów, którzy są mecenasami obu tych dziedzin, ponieważ z każdej złotówki przeznaczonej na gry liczbowe LOTTO, 19 groszy trafia na Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej oraz Fundusz Promocji Kultury. Tylko w 2023 roku oba fundusze zasililiśmy kwotą ponad miliarda złotych. Od 1994 roku jest to łącznie ponad 20 miliardów. Z okazji święta naszych graczy, życzę wszystkim wymarzonej „szóstki” w Lotto i kumulacji szczęścia we wszystkich naszych grach. Pamiętajcie, że w Totalizatorze Sportowym Wygrywamy Razem! – powiedziała Magdalena Kopka-Wojciechowska, Członek Zarządu Totalizatora Sportowego.

Poza strefą przy Złotych Tarasach, Totalizator Sportowy przygotował dla swoich klientów promocję na www.lotto.pl, czyli bonus w wysokości 3 zł za zagranie za minimum 21 zł w Lotto lub Lotto Plus na jednym kuponie. Z promocji będzie można skorzystać maksymalnie 3 razy, co oznacza możliwość zdobycia łącznie do 9 zł na dalszą grę. Za spełnienie warunków promocji gracze online będą mogli otrzymać również jeden podwójny bilet do wykorzystania w sieci kin Cinema City (pula podwójnych biletów wynosi 500 sztuk). Szczegóły już wkrótce na stronie www.lotto.pl.

***

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO

Totalizator Sportowy oferuje swoje usługi nieprzerwanie od 25 stycznia 1956 roku i jest jedynym na polskim rynku dostawcą gier liczbowych i loterii pieniężnych LOTTO. Na portfolio tych produktów składa się siedem gier liczbowych (Lotto, Mini Lotto, Eurojackpot, Multi Multi, Keno, Szybkie 600 i Ekstra Pensja), loteria terminalowa Kaskada, loterie pieniężne z natychmiastowym wynikiem gry Ekspres Losy oraz ścieralne loterie pieniężne, czyli Zdrapki. Ponadto w ofercie LOTTO online poza najpopularniejszymi grami znajdują się także Gierki – produkt typu instant win. Totalizator Sportowy dysponuje siecią ponad 26 tysięcy punktów sprzedaży w sieci naziemnej oraz platformą LOTTO online. W grudniu 2018 roku do obszarów działalności firmy weszło jedyne w Polsce legalne kasyno internetowe oraz sieć salonów gier na automatach poza kasynami gry. Początkowo dochód z prowadzonej działalności był przeznaczony na budowę i remonty infrastruktury sportowej w powojennej Polsce. Dziś ze środków przekazywanych przez Totalizator Sportowy budowane lub modernizowane są różnego rodzaju obiekty sportowe i kulturalne, jak np. budynki centrów kultury, domy i ośrodki kultury, muzea, boiska do koszykówki, boiska piłkarskie, siłownie, tory łyżwiarskie czy pływalnie. Ponadto spółka wspiera drużyny, kluby i organizacje sportowe oraz sportowców na mocy indywidualnych umów, a także wydarzenia i projekty z dziedziny kultury.

Dodaj komentarz