Loterie 30 stycznia 2024

Aida Bella o Dniu Gracza LOTTO: zależało nam, żeby nasi gracze poczuli się wyjątkowo

autor: Adrian Janiuk
Aida Bella w rozmowie z Interplay.pl podsumowała m.in. Dzień Gracza LOTTO, a także opowiedziała o wsparciu przez Totalizator Sportowy sportu i kultury w Polsce. – Zależało nam na tym, żeby w tym dniu nasi gracze poczuli się wyjątkowo, dlatego zorganizowaliśmy dla nich event przy Złotych Tarasach w Warszawie – przyznała.

Adrian Janiuk, Interplay.pl: – Za nami Dzień Gracza LOTTO. Miłe otwarcie roku, ponieważ jest to święto nie tylko Totalizatora Sportowego, lecz przede wszystkim graczy, którzy ochoczo grają we wszelkie gry liczbowe i loterie pieniężne LOTTO.

Aida Bella, Totalizator Sportowy: – Dzień Gracza LOTTO ustanowiliśmy w 2021 roku, kiedy Totalizator Sportowy obchodził Jubileusz 65-lecia. 25 stycznia nie jest przypadkowy – tego dnia, w 1956 roku przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność. I tak w tym roku celebrujemy ten dzień po raz czwarty a po raz 68. urodziny naszej firmy. To święto przypomina, że w naszym biznesie to właśnie klienci – gracze LOTTO, są najważniejsi, bo to dzięki nim każdego roku przekazujemy setki milionów złotych na wsparcie sportu i kultury w Polsce. Z każdej złotówki przeznaczonej na gry liczbowe LOTTO, 19 groszy trafia na wsparcie obu tych dziedzin.

– Totalizator Sportowy wraz z marką LOTTO zachęcał graczy dodatkowymi bonusami z okazji tego wyjątkowego święta, jakim jest Dzień Gracza LOTTO.

– I nie tylko bonusami. Przy centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie zorganizowaliśmy specjalną strefę LOTTO, w której działa się prawdziwa kumulacja emocji! Można było osobiście spotkać naszych sportowych Ambasadorów, wśród których byli m.in. Kasia Zillmann, wicemistrzyni olimpijska oraz mistrzyni świata i Europy w wioślarstwie oraz rajdowcy – bracia Szejowie – Jarosław i Marcin. Na graczy czekały również zdrapki, w których do wydrapania były zimowe gadżety, a to wszystko uwieczniano dzięki fotobudce 360.  Zależało nam na tym, żeby nasi gracze poczuli się wyjątkowo i myślę, że to się udało. Dużo się działo i nawet pogoda nie zepsuła nam tego fantastycznego dnia, bo jedną z trakcji był Magic of Y, który odczarował pogodę.

– Totalizator Sportowy od dawna idzie ramię w ramię ze sportem i kulturą. Ta piękna tradycja przetrwała wiele dekad. To z pewnością powód do dumy i satysfakcji.

– Zdecydowanie! Sport i kultura doskonale rezonują z naszymi produktami, a wsparcie tych dziedzin jest dla nas realizacją misji społecznej, do której 68 lat temu powołano Totalizator Sportowy. W tym czasie wybudowano, zmodernizowano i wyposażono setki tysięcy obiektów sportowych i kulturalnych, na których trenują nie tylko zawodowcy, lecz także amatorzy. Dzięki graniu w gry LOTTO, wygrywamy razem, bo gracze wygrywają pieniądze, a całe społeczeństwo nowoczesną infrastrukturę dla sportu i kultury. Tylko w latach 1994-2023 kwota wsparcia wyniosła ponad 20 miliardów złotych.

– Totalizator Sportowy i jego marka LOTTO dają ludziom przede wszystkim rozrywkę.

– Nasze gry to przede wszystkim bezpieczna i odpowiedzialna rozrywka, która dostarcza wiele pozytywnych emocji i najwyższe wygrane na polskim rynku loteryjnym. A co najważniejsze – łączy się bezpośrednio ze wspieraniem sportu i kultury.

– Marka LOTTO już na stałe zagościła w polskim sporcie. Możemy to zauważyć nie tylko podczas różnego rodzaju wydarzeń sportowych, lecz także w najnowszej kampanii pt. „Ulubiony sport Polaków” – proszę przybliżyć jej cel.

– W tej kampanii postanowiliśmy przypomnieć i pokazać, że wspieranie sportu przez Totalizator Sportowy nie jest przypadkowe. Jest wiele podobieństw między naszymi grami a właśnie tą dziedziną. Przede wszystkim łączą nas emocje – pragnienie wygranej, realizowanie pasji czy spełnianie marzeń. Głównym nośnikiem jest spot, w którym zestawiliśmy dyscypliny uprawiane przez naszych sportowych Ambasadorów z zasadami gier LOTTO. To przypomina graczom, że konsekwencja, cierpliwość i wytrwałość pozwalają w końcu zrealizować cel lub marzenie. Ponadto, czy to w sporcie, czy w LOTTO – w obu tych przypadkach potrzebne jest szczęście – sami sportowy bardzo często to podkreślają.

Dodaj komentarz