Loterie 25 września 2023

Akcja “Wygrywamy, zaczyna się od WY” z prestiżową nagrodą

autor: redakcja
Inicjatywa Totalizatora Sportowego "Wygrywamy zaczyna się od WY", została uhonorowana podczas gali "Gigantów Sportu". Kapituła Konkursowa doceniła akcję, która ma charakter misyjny. Idea "Wygrywamy zaczyna się od WY" ma na celu wspomaganie dwóch kluczowych dziedzin życia społecznego: sportu i kultury.

“Podczas gali “Gigantów Sportu” miałam przyjemność odebrać wyróżnienie dla Totalizatora Sportowego w imieniu wszystkich pracowników zaangażowanych w stworzenie II edycji ogólnopolskiej akcji “Wygrywamy, zaczyna się od WY”, dzięki której obiekty sportowe i kulturalne w całej Polsce otrzymają wsparcie na budowę, modernizację, remont lub doposażenie zgłoszonych projektów. Podziękowania należą się również naszej Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej” – napisała w mediach społecznościowych Aida Bella, dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego.

Ale to jeszcze nie wszystko…

Ambasadorzy marki LOTTO, Andrzej Bargiel i Łukasz Różański, również zostali nagrodzeni i otrzymali wyróżnienia. Bargielowi przyznano nagrodę “Gigantyczna Osobowość”, a Łukaszowi Różańskiemu wyróżnienie.

Nie zabrakło również wyróżnienia dla Warsaw Jumping, czyli jednego z najważniejszych wydarzeń jeździeckich w Europie. Nagrodę odebrał Dominik Nowacki Dyrektor TWKS i Warsaw Jumping.

Dodaj komentarz