Ogolna 15 września 2022

Amazon ogłasza współpracę z DraftKings

Amazon uzgodnił współpracę z DraftKings, dzięki której treści tego operatora będą wykorzystywane w trakcie Thursday Night Football transmitowanego przez Amazon Prime Video. 

Szczegóły współpracy

Wieloletnia umowa obejmuje treści DraftKings, jakie będą wykorzystywane w trakcie Thursday Night Football (TNF). Kursy czy informacje o zakładach sportowych będą udostępniane zarówno w sekcji przedmeczowej, jak i programie na żywo.

Propozycje DraftKings pojawią się we wszystkich 15 programach Thursday Night Football, rozegranych w sezonie 2022 NFL. Pierwsza gra odbędzie się 15 września 2022 roku.

Ogromna szansa dla DraftKings

O porozumieniu z Amazonem wypowiedziała się Stephanie Sherman, dyrektor marketingu DraftKings: – Sezon NFL to najbardziej aktywna pora roku dla naszych klientów, więc współpraca z jedną z wiodących światowych marek technologicznych w celu oferowania angażujących treści widzom TNF w Prime Video to ogromna szansa dla DraftKings.

– Prime Video jest innowatorem w dziedzinie treści na żywo, dlatego skupiamy się na ciągłym ulepszaniu oferty dla naszych klientów. Nie możemy doczekać się współpracy z Amazonem, aby zapewnić milionom widzów doskonałe oraz ulepszone wrażenia podczas Thursday Night Football w Prime Video. Zarówno przez ten sezon, jak i najbliższe lata – zakończył Sherman.

Współpracę z DraftKings skomentowała również Danielle Carney – szefowa sprzedaży NFL w Amazon Ads: – Jesteśmy podekscytowani współpracą z DraftKings, aby zapewnić fanom więcej emocji w ramach oglądania TNF. Treści DraftKings przyczynią się do ożywionych dyskusji przed rozpoczęciem gry, zaangażowania fanów i być może do odważnych prognoz na antenie. 

Na początku września, DraftKings zadebiutowało z zakładami sportowymi w Kansas. To efekt m.in. startu sezonu NFL.

Dodaj komentarz