Ogolna 6 grudnia 2022

Anna Barsby nowym dyrektorem ds. technologii i produktów w 888

autor: Mateusz Mazur
888 Holdings ogłosiło powołanie Anny Barsby na stanowisko dyrektora do spraw produktów (CPO) oraz dyrektora do spraw technologii (CTO).

Integracja po przejęciu William Hill

W swojej nowej roli Anna Barsby przejmie odpowiedzialność za integrację technologii 888, ze szczególnym naciskiem na zmiany, będące efektem przejęcia William Hill. Przypomnijmy, że grupa nabyła od Caesars aktywa marki poza USA za 1,95 mld funtów (2,27 mld EUR / 2,39 mld USD) w lipcu 2022 r.

Dyrektor generalny 888 Holdings, Itai Pazner, zapowiedział, że Barsby odegra ważną rolę w integracji William Hill z 888: – Cieszymy się, że możemy powitać Annę w naszym zespole kierowniczym. Z pewnością będzie odgrywać kluczową rolę w rozwijaniu kluczowego obszaru integracji technologicznej w ramach naszego połączenia z William Hill – powiedział Pazner.

Imponujące doświadczenie

W trakcie swojej kariery Barsby nadzorowała szereg projektów transformacji cyfrowej i integracji. W przeszłości zajmowała stanowiska chociażby dyrektora ds. technologii w sieci supermarketów Morrisons oraz dyrektora ds. informacji w firmie Halfords. Pracowała także w TUI Travel, Aviva i Sainsbury’s, a w ostatnich latach pełniła funkcję partnera zarządzającego firmy konsultingowej Tessiant. Co więcej, Barsby jest obecnie dyrektorem niewykonawczym w Cumberland Building Society.

Pazner zwrócił również uwagę na imponujące doświadczenie nowej CPO i CTO grupy: – Jej znaczące doświadczenie i wiedza specjalistyczna będą nieocenione, gdy będziemy dążyć do uwolnienia potencjału naszych dwóch wysoce uzupełniających się biznesów i nie możemy się doczekać współpracy z nią – dodał.