Ogolna 17 października 2022

Armine Sirunyan mianowana nowym COO grupy Digitain

autor: Mateusz Mazur
Zmiany w zarządzie Digitain. Nowym dyrektorem operacyjnym grupy została Armine Sirunyan, która w strukturach armeńskiego dostawcy pozostaje obecna już od ośmiu lat. 

Sirunyan nowym COO

Sirunyan była wcześniej zastępcą dyrektora operacyjnego oraz dyrektorem ds. analityki w Digitain. Teraz przyszedł jednak czas na kolejne zawodowe wyzwania: – Cieszę się, że mogę podjąć się tej nowej ekscytującej roli i kontynuować moją podróż z Digitain. Jesteśmy renomowaną firmą z szeroko uznaną gamą produktów iGamingowych, więc rozpiera mnie duma, że mogę objąć stanowisko dyrektora operacyjnego grupy – stwierdziła Sirunyan.

Podekscytowania roszadami na najwyższych szczeblach nie krył także założyciel Digitain, Vardges Vardanyan, który podkreślił długoletni wkład Sirunyan w rozwój firmy: – Armine jest wyjątkowym współpracownikiem i jestem bardzo zadowolony, że mogę mianować  ją naszym nowym COO. Jestem pewien, że Armine będzie nadal pomagać w rozwoju naszej działalności, tak aby w przyszłości notować kolejne sukcesy – stwierdził.

Digitain się rozwija

Digitain działa bowiem na coraz szerszą skalę i z coraz większym rozmachem. W tym roku firma nawiązała współpracę z legendą futbolu Luisem Figo. We wrześniu Portugalczyk odwiedził centralę Digitain w Armenii, gdzie rozegrał pokazowe spotkanie z pracownikami grupy.

Awans Armine Sirunyan na stanowisko COO, bez wątpienia pomoże Digitain w ekspansji na rynkach Ameryki Łacińskiej, a także w innych regionach na całym świecie. Dyrektor ds. badań i rozwoju grupy Peter Nolan wyjaśnił jednak w jednym z ostatnich wywiadów, że nieco niżej na liście priorytetów firmy znajdują się obecnie rynki północnoamerykańskie.