Bet365 pozwał bułgarskiego dostawcę

kategoriaBukmacherka autorBB data11.02.2019
Prawnicy bukmachera "Bet365" uważają, że prawa własności intelektualnej angielskiego potentata na rynku hazardowym zostały naruszone przez mało znanego bułgarskiego dostawcę.

Bukmacher ze Stoke rozpoczął akcję prawną przeciwko "Betio", dostawcy zakładów sportowych, który w trakcie targów ICE wystawiał na swoim stanowisku produkty niemal identyczne, jakie miał "bet365". 

Angielski bukmacher oświadczył, że w ostatnich tygodniach otrzymał mnóstwo skarg odnośnie do podobieństw swojego produktu i "Betio". Co ciekawe dostawca z Bułgarii niespecjalnie się tym nie przejął i nadal nie zdjął ze swojej strony produktów łudząco podobnych do tych, co oferuje "bet365". 

Wielu uczestników centrum EXCEL zwróciło naszą uwagę na tę sprawę ze względu na oczywistą dezorientację związaną z możliwymi powiązaniami z bet365. Po dokładnym zbadaniu sprawy postanowiliśmy zainicjować odpowiednie działania prawne mające na celu ochronę naszych praw własności intelektualnej, które naszym zdaniem zostały naruszone w tym przypadku – powiedział rzecznik "bet365". 

Cóż, nie dziwimy się reakcji angielskiego giganta, ponieważ od wielu lat pracował na swoją markę, a teraz bułgarski dostawca, o którym praktycznie nic nie wiadomo, kradnie ich pomysły, markę oraz logo. 

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
BB 11.02.2019
    ]