Bukmacherka 18 listopada 2020

BETBUILDER nowym produktem zakładów bukmacherskich Noblebet

autor: 147.pl
Legalny polski bukmacher Noblebet wystartował w ostatnim czasie z nowym, innowacyjnym na polskim rynku zakładów bukmacherskich produktem o nazwie BETBUILDER. Jest to dobrze znana już na zagranicznym rynku opcja tworzenia przez gracza zakładu na życzenie za pomocą łączenia kilku zakładów z pojedynczego wydarzenia.

Funkcja BETBUILDER od chwili swojego powstania wzbudza ogromne emocje wśród klientów zakładów bukmacherskich pozwalając im na zwiększenie emocji związanych z pojedynczym wydarzeniem sportowym. Rynek bukmacherski stale się rozwija i coraz bardziej pożądane przez graczy stały się tzw. „zakłady na życzenie”. Do tej pory były to zakłady proponowane przez klientów bukmacherowi, który po przeanalizowaniu propozycji podejmował decyzję o jego wystawieniu bądź też nie. Naturalnie pochłaniało to dość dużo czasu, gdyż oczekiwanie od złożenia propozycji do ewentualnego wystawienia zakładu przez bukmachera mogło wynosić kilka do kilkunastu godzin.

BETBUILDER w Noblebet

Pomysłowość klientów nie zna granic i bukmacherzy w odpowiedzi na oczekiwania graczy muszą proponować coraz to nowsze rozwiązania. Jednym z nich jest właśnie BETBUILDER wprowadzony przez Noblebet. Umożliwia on łączenie różnych zakładów z pojedynczego wydarzenia sportowego na swoim kuponie. Póki co, funkcja ta obejmuje czołowe ligi piłkarskie, a także mecze międzynarodowe, a już wkrótce powinna zostać rozszerzona o kolejne rozgrywki i dyscypliny.

BETBUILDER zdecydowanie skraca czas oczekiwania „zakładu na życzenie”, gdyż jest to opcja w pełni zautomatyzowana. Funkcja może być dobrze znana niektórym graczom kojarzącym podobne rozwiązanie proponowane przez zagranicznych bukmacherów.

Jak zbudować swój zakład za pomocą BETBUILDER?

Zbudowanie swojego zakładu za pomocą BETBUILDER jest niezwykle proste i intuicyjne. Po wybraniu interesującego nas spotkania i przejściu do jego powiększonej oferty na górze znajdziemy opcję BETBUILDER. Po kliknięciu w ten przycisk strona przeniesie nas już do kreatora zakładu. I tutaj w grę wchodzi już w zasadzie tylko kreatywność samego gracza, gdyż ma on do dyspozycji wiele rynków, z których może wybrać interesujące go zdarzenia.

Gracz do wyboru ma najpopularniejsze rynki, jak chociażby możliwość wytypowania zwycięzcy lub też czy obie drużyny zdobędą bramkę. Ponadto, do swojego zakładu można dodać liczbę strzelonych goli, rzutów rożnych, żółtych kartek, czy też wytypować zdobywcę bramki. Noblebet oferuje jeszcze więcej ciekawych opcji, a oferta ograniczona jest tak naprawdę tylko pomysłowością danego gracza.

Plany na przyszłość

Jak na razie funkcja BETBUILDER jest dostępna tylko na najpopularniejsze spotkania piłkarskie z oferty przedmeczowej, jednak już teraz możemy spodziewać się jej rozwoju. Jak udało się ustalić naszej redakcji, Noblebet planuje wprowadzenie opcji kreatora zakładów również na mecze z oferty na żywo. Można jej się spodziewać w pierwszym kwartale 2021 roku.

Dodaj komentarz