Ogolna 8 lipca 2019

Betclic sponsorem polskich siatkarzy

autor: BB
Długo nie trzeba było czekać na kolejny krok Betclica, jeśli chodzi o ruchy sponsoringowe. W sobotę bukmacher został sponsorem Piasta Gliwice, a dziś reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn.

Tym razem Betclic podpisał umowę na jeszcze dłuższy okres czasu (w przypadku Piasta Gliwice na dwa lata), ponieważ aż na trzy lata. Przez ten okres czasu bukmacher będzie oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Oczywiście firma bukmacherska będzie miała prawa do wykorzystania wizerunku zawodników, a poza tym jej logo znajdzie się na odzieży sportowej reprezentantów Polski. Konkretnie na spodenkach meczowych i rozgrzewkowych oraz spodniach dresowych. Co więcej Betclic uzyskał prawo do ekspozycji stadionowej. 

– Polska Siatkówka pozyskała kolejnego sojusznika, firmę Betclic, która wspierać będzie męską reprezentację – mistrzów świata, którzy jako pierwsi w historii polskich gier zespołowych obronili tytuł. W ten sposób biało-czerwoni mają w dorobku trzy złote medale mistrzostw globu. Teraz trwa operacja Tokio 2020, gdzie pięknie byłoby powtórzyć mistrzostwo olimpijskie z roku 1976. Kolejne wsparcie dla naszej dyscypliny będzie służyć, jak najwyższemu poziomowi przygotowań do realizacji tego ambitnego, ale też realnego wyzwania – powiedział na oficjalnej stronie PZPSprezes Związku, Jacek Kasprzyk. 

W podobnym tonie wypowiedział się Country Manager firmy Betclic w Polsce, Bartłomiej Płoskonka: – Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi mogąc wspierać dwukrotnych mistrzów świata, idoli milionów kibiców w całej Polsce i na świecie. Wspieranie polskiego sportu to kluczowy element naszej strategii marketingowej, a chęć sponsorowania siatkarzy towarzyszyła nam od samego początku przygotowań do wejścia Betclic na polski rynek. Siatkówka to jedna z najpopularniejszych dyscyplin, posiadamy te same barwy i ten sam cel co drużyna narodowa – być numerem jeden. Z niecierpliwością czekamy na rozwój tego partnerstwa i wielkie przedsięwzięcie, w które zaangażuje się nasza polska reprezentacja narodowa – awans i medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca jest gwarantem jego realizacji.

Po raz kolejny więc Bartłomiej Płoskonka (podpisanie umowy z Piastem – KLIK ) potwierdził, że Betclic zamierza inwestować w krajowy sport. I trzeba przyznać nowemu graczowi na rynku, że jak na razie dokonuje samych mocnych ruchów. Ostatnie dwa dni, to połączenie sił z mistrzem Polski w piłce nożnej, a także mistrzami świata w dyscyplinie, którą Polacy kochają.

Cóż, umowy sponsoringowe bukmachera robią wrażenie, a to jeszcze nie koniec, co podkreślił Country Manager firmy Betclic w Polsce. 

Fot. Oficjalna strona PZPS

Dodaj komentarz