Bukmacherka 13 lipca 2023

Betclic zastąpił innego bukmachera. Duże zmiany w portugalskiej piłce

autor: redakcja
Betclic, międzynarodowa i czołowa marka zakładów sportowych w Portugalii, została ogłoszona oficjalnym sponsorem tytularnym tamtejszej najwyższej piłkarskiej klasy rozgrywkowej. Zastąpiła firmę Bwin.

Na konferencji prasowej, w której uczestniczyli prezes Liga Portugal, Pedro Proenca i szef rynków międzynarodowych Betclic, Ricardo Domingues, oba podmioty wyraziły zadowolenie z ustanowienia partnerstwa.

Lider organu zarządzającego profesjonalną piłką nożną podkreślił dumę w momencie ogłoszenia kolejnego kroku w ramach strategicznego planu rozwoju portugalskiej elity.

To partnerstwo łączy dwie wspaniałe marki. Międzynarodową Betclic i Liga Portugal, która od dziś wchodzi na ścieżkę internacjonalizacji – powiedział Pedro Proença, Zaznaczył, że będzie to “zwycięskie partnerstwo, ale przede wszystkim odpowiedzialne partnerstwo”.

Po stronie Betclic Ricardo Domingues zagwarantował, że Liga Portugal i międzynarodowy koncern będą współpracować ze sobą, aby wzbogacić dziedzictwo portugalskiego futbolu. Od nowego sezonu portugalska ekstraklasa będzie nazywać się “Liga Portugal Betclic 2023-2024”. Poprzednim sponsorem była firma Bwin.

Dodaj komentarz