Bukmacherka 22 sierpnia 2019

BetGames – 4 pytania do STS od Interplay

autor: Maciej Akimow

W związku wprowadzonym dziś produktem STS-u o nazwie BetGames, redakcja Interplay postanowiła zadać firmie kilka pytań. Poniżej prezentujemy pełną treść pytań i odpowiedzi w niezmienionej formie.

Czy do produktu BetGames podchodzicie Państwo z dużymi nadziejami?

Tak, umowa z BetGames.tv pozwoliła wprowadzić szeroką gamę zakładów wzajemnych. Nowy produkt to istotna przewaga konkurencyjna wobec nielicencjonowanych operatorów.

Jaki jest pierwszy odbiór klientów? Po czacie zainstalowanym na podstronie widać, że ludzie są mocno zainteresowani produktem

Produkt w ofercie dostępny jest od 22 sierpnia i już spotkał się ze sporym zainteresowaniem. To nowa usługa, która w Polsce nie jest powszechnie znana. Liczymy, że z czasem zyska na popularności.

Czy na produkt BetGames mają Państwo wyłączność na całą Polskę?

STS zawarł z BetGames.tv umowę, która daję wyłączność na oferowanie gier telewizyjnych w Polsce. STS jest zatem jedynym bukmacherem w kraju z ofertą BetGames.

Czy wprowadzenie nowego produktu konsultowaliście Państwo z Ministerstwem Finansów? Czy nie macie Państwo obaw, że BetGames może łamać zasady ustawy hazardowej?

Nie, gdyż nie ma takiego obowiązku jeśli wprowadzany przez bukmachera rodzaj zakładów jest zgodny z przepisami ustawy o grach hazardowych oraz zatwierdzonymi regulaminami.