Bukmacherka 9 lutego 2024

BetMGM i X zawarli przełomowe partnerstwo w zakresie zakładów online

autor: redakcja
BetMGM, wiodący operator zakładów sportowych, ogłosił strategiczne partnerstwo z platformą X. Tym samym stał się wyłącznym partnerem tej platformy mediów społecznościowych w zakresie zakładów sportowych na żywo. Pierwsze w swoim rodzaju partnerstwo pomiędzy wiodącą marką mediów społecznościowych, a operatorem zakładów sportowych zintegruje kursy i branding BetMGM w X, a każda gra będzie połączona ze stroną internetową i aplikacją BetMGM.

X jest w centrum rozmów świata sportu 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Bezpośrednia dostępność na tym forum to bezprecedensowa szansa na rozszerzenie naszego zasięgu na pasjonującą i zaangażowaną publiczność. Z niecierpliwością czekamy na dodanie informacji i treści, które poprawią interakcję platformy ze sportem – powiedział dyrektor generalny, Adam Greenblatt.

Użytkownicy X, którego właścicielem jest Elon Musk, w Stanach Zjednoczonych mogą zapoznać się z najnowszymi kursami bukmacherskimi BetMGM na mecze piłkarskie w nadchodzących tygodniach, a także wszystkimi najważniejszymi sportami zawodowymi i uniwersyteckimi. Interfejs kursów umożliwia łatwe przejście każdej gry do aplikacji lub strony internetowej BetMGM, zapewniając bezproblemową obsługę. W nadchodzących miesiącach integracja będzie nadal ewoluować i zwiększać swoją funkcjonalność.

Sport nigdy nie śpi na X, a teraz dzięki naszemu strategicznemu partnerstwu z BetMGM fani są praktycznie w pierwszym rzędzie. Jeszcze bardziej przybliżamy fanów sportu na X do akcji, aby mogli kibicować, a teraz stawiać zakłady na swoje ulubione drużyny – stwierdziła Linda Yaccarino, dyrektor generalny X.

Ponieważ BetMGM kontynuuje ekspansję na nowe rynki, głównym celem pozostaje odpowiedzialna gra. Ponadto BetMGM z dumą udostępnia zasoby pomagające klientom grać w sposób odpowiedzialny, w tym GameSense, wiodący w branży program, opracowany i licencjonowany dla MGM Resorts przez British Columbia Lottery Corporation. Dzięki integracji z platformami mobilnymi i stacjonarnymi BetMGM klienci mogą uzyskać takie same doświadczenia GameSense, na jakie liczyli w obiektach MGM Resorts w całym kraju. Stanowi to uzupełnienie istniejących już narzędzi BetMGM do odpowiedzialnego hazardu, które służą zapewnieniu klientom rozrywki i bezpiecznego korzystania z rozwiązań cyfrowych.

Aplikację BetMGM można pobrać na systemy iOS i Android, a także można z niej korzystać za pośrednictwem strony internetowej www.betmgm.com.

Dodaj komentarz