Ogolna 18 października 2021

Betway podpisuje kontrakt z Dallas Mavericks

Betway ogłosił, że związał się umową sponsorską z Dallas Mavericks. Zgodnie z kontraktem operator będzie oficjalnym i wyłącznym partnerem drużyny NBA. 

Warunki umowy

Branding Betway pojawi się na różnych powierzchniach na głównej arenie zespołu American Airlines Center.

Betway od początku wykazał się ogromnym profesjonalizmem w negocjacjach. Bardzo cieszymy się z podpisanej umowy, ponieważ mowa o operatorze, który ma ogromny potencjał. Jestem pewny, że nasi kibice będą zadowoleni z tej współpracy – powiedział Ryan Mackey, starszy wiceprezes Maverick ds. sponsoringu korporacyjnego.

Rozwój marki w USA

Dyrektor generalny Betway Anthony Werkman dodał: – Kontynuując rozwój marki Betway w USA  cieszymy się, że możemy współpracować z Dallas Mavericks. The Mavs to rozpoznawalny na całym świecie zespół, który pomoże promować naszą markę na całym świecie. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy zaprezentowani ich niesamowitej grupie fanów, których lojalne wsparcie doprowadziło drużynę do wielu sukcesów. 

Mavericks stają się szóstą drużyną NBA, która współpracuje z Betway, po tym, jak operator zawarł umowy z Brooklyn Nets, Chicago Bulls, Cleveland Cavaliers, LA Clippers i Golden State Warriors.

Betway z licencją na polski rynek. Czytaj więcej w naszym artykule