Ogolna 27 października 2021

Betway podpisuje kontrakt z Philadelphia 76ers

Betway się nie zatrzymuje w podpisywaniu partnerstw z klubami NBA. Operator właśnie ogłosił, że związał się umową sponsorską z Philadelphia 76ers. 

Jakie świadczenia obejmie umowa?

W ramach wieloletniej umowy firma Betway należąca do Super Group zostanie oficjalnym partnerem zespołu z Pensylwanii. Brand Betway pojawi się na różnych powierzchniach na arenie The Center, na której zespół z Pensylwanii rozgrywa swoje domowe mecze w ramach rozgrywek NBA.

Logo operatora znajdzie się na ławkach rezerwowych obu drużyn, a także na diodach LED rozmieszczonych na parkiecie. Taki układ pozwoli na to, że brand Betway będzie widoczny w transmisjach telewizyjnych.

Budowanie marki

Dyrektor generalny Betway, Anthony Werkman nie krył zadowolenia z podpisanej umowy: – Z uwagi na fakt, że marka Betway jest licencjonowana w Pensylwanii, to nie tylko okazja do budowania marki, ale także do pozyskania nowych graczy. Wielu fanów Philadelphia 76ers lubi obstawiać zakłady, a my damy im do tego najlepszą platformę. 

Dzięki obszernej liście świadczeń jakie sobie zagwarantowaliśmy jesteśmy pewni, że będzie to bardzo udane partnerstwo. Zarówno dla nas, jak i dla klubu oraz fanów – zakończył Anthony Werkman.

Owen Morin, starszy wiceprezes ds. współpracy korporacyjnej 76ers, dodał: – Jako lider zakładów sportowych na wielu rynkach, Betway jest jednym z najlepszych operatorów na świecie. Jestem pewny, że razem dostarczymy znakomite doświadczenia fanom 76ers.

Przypomnijmy, że Betway ma podobne umowy sponsoringowe z wieloma innymi klubami NBA, takimi jak: Dallas Mavericks, Brooklyn Nets, Chicago Bulls, Cleveland Cavaliers, LA Clippers i Golden State Warriors.