Ogolna 9 maja 2022

Betway z licencją w Buenos Aires

Rynek bukmacherski w Buenos Aires cały czas się rozwija. Dostęp do sektora zakładów i gier w tym mieście zapewnił sobie Betway dzięki licencji, która jest efektem partnerstwa z Bingo Pilar. 

Rosnący rynek

Za sprawą licencji przyznawanej przez Loteria de la Ciudad de Buenos Aires (LOTBA), Betway umożliwił sobie dostęp do trzech milionów konsumentów z Buenos Aires. Co ciekawe, licencja nie obejmuje prowincji, która funkcjonuje na podstawie odrębnych ram licencyjnych.

Bukmacher zamierza oferować trzy podstawowe segmenty. Mowa o zakładach sportowych, kasynie oraz e-sporcie. Dostęp do Betway będzie możliwy za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji, która pojawi się w App Store.

Ekspansja Betway

O pojawieniu się na rynku w Buenos Aires wypowiedział się Anthony Werkman, CEO Betway: – Planowaliśmy to od dawna, więc oczywiście cieszy nas fakt, iż marka Betway wkracza do Buenos Aires. Ameryka Łacińska jest dla nas obszarem, w którym odnosimy sukcesy, dlatego tym bardziej satysfakcjonuje nas możliwość oferowania naszych produktów pasjonatom sportu w Argentynie. Tym samym kontynuujemy nasz rozwój na tym kontynencie.

Super Group, do której należy Betway, dąży do międzynarodowej ekspansji. W 2021 roku firma odnotowała wzrost przychodów oraz zysku netto, rozszerzając działanie na nowych rynkach, takich jak Francja czy Tanzania. Przypomnijmy również, że w zeszłym roku Betway ogłosił plany ekspansji na regulowanych rynkach Europy Wschodniej, po uzyskaniu licencji na hazard online od polskiego Ministerstwa Finansów. Grupa bukmacherska nie uruchomiła jednak jeszcze swojej oferty w Polsce.

tagi:Betway