Bukmacherka 12 czerwca 2024

Boniek został “twarzą” Fuksiarza. “Doskonale wpasowuje się w sportowego ducha”

autor: redakcja
Zbigniew Boniek dołączył do "piłkarskiej" ekipy Fuksiarza. Wiceprezydent UEFA został ekspertem piłkarskim bukmachera. – Postać "Zibiego" w polskim futbolu jest ikoniczna, dlatego niezwykle cieszymy się na tę współpracę – powiedziała nam Aneta Tylicka, CEO Fuksiarz.pl.

– Jak to jest? W momencie, kiedy patrzą na ciebie miliony, liczą się umiejętności, czy raczej trochę szczęścia – zapytał Krzysztof Stanowski Zbigniewa Bońka. – Fuksa nigdy za wiele. Ryzyko jednak znika, gdy do gry wchodzą poważni piłkarze – powiedział Boniek, który promuje ofertę bukmachera Fuksiarz.pl.

Postanowiliśmy zapytać u samego źródła, jak ma wyglądać współpraca legendarnego polskiego piłkarza z Fuksiarzem. – Zbigniew Boniek zgodził się zostać naszym ekspertem piłkarskim. Postać “Zibiego” w polskim futbolu jest ikoniczna, dlatego niezwykle cieszymy się na tę współpracę. W naszym nowym spocie widzimy krótki fragment wywiadu rzeka ze Zbigniewem Bońkiem, z którym rozmawia nasz ambasador Krzysztof Stanowski. W spocie staraliśmy się uwydatnić niezwykłe doświadczenie naszego Eksperta, zarówno piłkarskie, jak i życiowe – powiedziała nam Aneta Tylicka, CEO Fuksiarz.pl.

Zbigniew Boniek jest jedną z dwóch wiodących postaci w naszych reklamach wideo, jeśli chodzi o telewizję i kanały internetowe podczas mistrzostw Europy 2024. Jako legenda polskiej piłki doskonale wpasowuje się w sportowego ducha, który otacza naród podczas wielkich turniejów piłkarskich. Nowa kampania jest realizowana w telewizji oraz internecie – dodała Tylicka.

Zapytaliśmy też o plany bukmachera związane z nadchodzącym wielkimi krokami niemieckim turniejem. – Nasi klienci oraz wszyscy Ci, którzy chcieliby przeżywać zbliżające się Euro razem z Fuksiarz.pl mogą liczyć na szereg promocji. Oprócz naszej oferty powitalnej Zero Ryzyka, która cieszy się dużą popularnością dla graczy dostępny będzie Fuksbox, czyli darmowa gra free to play. Przygotowaliśmy również inne akcje, ale na ten moment nie chciałabym zdradzać więcej szczegółów. Zachęcam do odwiedzania naszej strony i aplikacji mobilnej codziennie podczas Euro – podsumowała nasza rozmówczyni.

Dodaj komentarz