Loterie 7 grudnia 2023

Bonusy pod choinką! Wyjątkowy cykl świąteczny Lotto

autor: redakcja
Święta tuż tuż! Z tej okazji Lotto rusza z cyklem przedświątecznych promocji. Przygotowano promocje na różne produkty, w różne dni, a co za tym idzie, gracze mają szansę zdobyć różnorodne bonusy aż do 24 grudnia!

Skąd czerpać wiedzę o promocjach? Gracze znajdą je na stronie www.lotto.pl/bonusy-pod-choinka, na której zamieszczone są najważniejsze informacje o aktualnej promocji, wystarczy kliknąć w prezent! Klikając w datę kalendarza grający sprawdzę, kiedy rozpoczyna się kolejna runda bonusów! Gracze na stronie www.lotto.pl znajdą również najważniejsze informacje dotyczące promocji w sekcji FAQ.

Przypomnijmy, że pod koniec listopada ruszyła loteria świąteczna Lotto. W tegorocznej “Lotterii Świątecznej Lotto” przygotowano wiele atrakcyjnych nagród. Nagroda główna w wynosi 100 tysięcy złotych, a także 25 tys. zł (4x), 5 tys. zł (50x) , 500 zł (500x) oraz MILION zakładów Lotto, z których każdy jest szansą na kolejne, nawet wielomilionowe wygrane. Okres promocyjny loterii trwa od 27 listopada do 31 grudnia 2023 r

Zasady loterii w punktach Lotto. By wziąć w niej udział, wystarczy w punkcie Lotto dokonać zakupu dowolnych produktów LOTTO za kwotę minimum 6 zł i odebrać kupon z kodem promocyjnym. Otrzymany kod promocyjny należy zarejestrować na www.lotteriaswiateczna.pl, by wziąć udział w losowaniach atrakcyjnych nagród pięniężnych! Dodatkowo kupując Lotto lub Lotto Plus na jednym kuponie za minimum 6 zł dostajesz szansę na jeden z MILIONA zakładów Lotto o wartości 3 zł.

“Zasady loterii na lotto.pl i w aplikacji. Grając na lotto.pl i w aplikacji LOTTO kup dowolne produkty LOTTO za minimum 6 zł w trakcie jednego logowania. W dniu zakupu podaj adres e-mail na swoim koncie na lotteriaswiateczna.pl i otrzymaj kod promocyjny. Zarejestruj kod i weź udział w losowaniu nagród” – czytamy na stronie lotto.pl.

Dodaj komentarz