Bukmacherka 2 lipca 2024

Bwin przestanie sponsorować rozgrywki UEFA. Co to oznacza dla STS?

autor: Adrian Janiuk
Rozgrywki UEFA – Liga Europy i Liga Konferencji prawdopodobnie będą miały nowego partnera bukmacherskiego w przyszłym sezonie po tym, jak Bwin, pierwszy w historii główny sponsor bukmacherski UEFA, zdecydował się nie przedłużać swojej umowy.

Portal SportBusiness.com poinformował, że nowa lukratywna umowa bukmacherska jest już w przygotowaniu i zostanie ogłoszona przed rozgrywkami 2024/25. O tym, który bukmacher zostanie oficjalnym sponsorem rozgrywek UEFALigi Europy i Ligi Konferencji dowiemy się zapewne już niebawem.

Bwin to austriacka marka zakładów online, która powstała w Wiedniu w 1997 roku. Bwin to brand, który należy do grupy Entain, a tym samym podczas meczów w Polsce promowana była marka STS, którą wykupił w 2023 roku Entain. Jeśli potwierdzi się zmiana sponsora rozgrywek, wówczas STS nie będzie promowany przy okazji meczów Ligi Europy i Ligi Konferencji w naszym kraju.

W sezonie 2024/2025 rozgrywki Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu.

Dodaj komentarz