Ogolna 5 maja 2022

Caesars Entertainment przekazał znaczące środki organizacjom non-profit w USA

Caesars Entertainment ogłosił, że fundacja firmy Caesars Foundation przekazała ponad 3,3 miliona dolarów dla krajowych i lokalnych organizacji non-profit w Stanach Zjednoczonych. 

3,3 miliona dolarów dla organizacji non-profit

– Skoncentrowaliśmy się na organizacjach, które są zgodne z podstawowymi wartościami Caesars Entertainment. W tym znalazły się organizacje non-profit, które dbają o odpowiedzialną grę i skupiają się na zrównoważonym rozwoju, różnorodności, sprawiedliwości oraz integracji – czytamy w oświadczeniu operatora.

Wśród tegorocznych beneficjentów pierwszy raz w historii znalazły się między innymi Boys & Girls Club of America oraz Meals on Whees. Ponadto uhonorowani przez Caesars zostali także wieloletni partnerzy jak Fundacja Clean the World czy National Park Trust.

Komentarz od przedstawiciela Caesars

Głos na temat całej sytuacji publicznie zabrała Heather Rapp, wiceprezes Caesars Entertainment SVP: – W Caesars Entertainment koncentrujemy się na społecznościach, w których nasi goście i członkowie zespołu żyją tym co robią. Te fundusze zapewnią wsparcie dla wielu organizacji i programów, które są w potrzebie na terenie USA – przyznała.

Swój komentarz dodała także sama fundacja Caesars zapewniając, że ten ruch pozwolili na ciągły rozwój wspominanych wyżej organizacji i ich pracowników: – Nasza fundacja jest zaangażowania i wspiera społeczności, w których Caesars Entertainment prowadzi działalność. Ciągły rozwój ekonomiczny, poprawiający jakość życia członków zespołu i ich rodzin jest dla nas bardzo istotny.

Dodaj komentarz