Ogolna 10 stycznia 2023

CDI podpisało umowę z bet365 dotyczącą partnerstwa w Pensylwanii

CDI (Churchill Downs Incorporated) podpisało umowę z bet365 dotyczącą zakładów sportowych online oraz iGamingu w Pensylwanii. 

CDI nawiązało partnerstwo z bet365

CDI jest spółką zależną będącą w całości własnością Presque Isle Downs & Casino.  Zawarcie umowy CDI z bet365 jest odzwierciedleniem strategii spółki, która zakłada spieniężenie praw dostępu do rynku sportów online i iGamingu oraz rozszerzenie działalności TwinSpirens w zakresie zakładów na wyścigi konne online.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z partnerstwa z bet365, czyli globalnym liderem w branży gier online. Nasza współpraca będzie pozwalała zmaksymalizować wartość dostępu naszej firmy do rynku zakładów sportowych oraz iGamingu w Pensylwanii – przyznał Bill Carstanjen, dyrektor generalny CDI.

Po rozpoczęciu naszej działalności, ulubiona i największa marka zakładów sportowych online będzie dostępna dla fanów sportu w Pensylwanii. Będziemy oferować klientom najlepsze funkcje i możliwości. W tym znajdą się Bet Boosts, Same Game Parlay, Cash Out i Edit Bet – dodał Carstanjen.

Wyniki bet365 za zakończony rok finansowy

W poprzednim tygodniu bet365 odnotował przychód w wysokości 2,85 mld funtów (3,38 mld dolarów) za rok finansowy zakończony 27 marca 2022 roku. Oznacza to, że pod tym względem zaliczono wzrost o 3% w stosunku do okresu sprzed roku.

Przychody z gier sportowych w bet365 spadły o 2% w ujęciu rok do roku. O 25% wzrosły za to przychody z samych gier online. Łącznie suma aktywnych klientów wzrosła niemal o połowę, a dokładnie o 48%.

CZYTAJ TAKŻE: Ogromne spadki w zyskach bet365

Dodaj komentarz