Ogolna 14 czerwca 2022

ComeOn Group nawiązuje współpracę z Black Cow Technology

ComeOn Group rozpoczyna współpracę z Black Cow Technology. Na mocy porozumienia, operator otrzyma od dostawcy technologii oprogramowanie Open Gaming Architecture, które pozwoli ComeOn w rozwoju własnych ekskluzywnych produktów.

ComeOn współpracuje z Black Cow Technology

Współpraca z Black Cow Technology pozwoli ComeOn korzystać z oprogramowania Open Gaming Architecture, które pozwoli przyspieszyć operatorowi rozwój swoich gier, które są podstawową częścią strategii biznesowej grupy ComeOn.

Funkcje oprogramowania OGA obejmują działanie jackpotów, darmowych spinów, a także serwerów dla wielu graczy. Dodatkowo platforma działa również na każdy gatunek gier, takich jak baccarat, keno blackjack, czy ruletka.

Satysfakcja z porozumienia

O współpracy z Black Cow Technology wypowiedział się Chief Product Officer ComeOn Group, Cristiano Blanco: – Jesteśmy bardzo podekscytowani partnerstwem z Black Cow. To kolejny duży krok dla ComeOn Grup, który zapewni naszym klientom najwyższą jakość wrażeń wynikających z korzystania z naszych produktów. Dzięki temu partnerstwu jesteśmy w stanie przejść na wyższy poziom, aby wyróżnić nasze ekscytujące portfolio gier na rynku. Cieszymy się, że Black Cow wspiera nas w tej podroży.

Porozumienie skomentował także CEO/Founder Black Cow Technology, Max Francis: – ComeOn Group od razu zauważyło moc i ogromne korzyści płynące z naszej platformy. Jesteśmy podekscytowani współpracą z nimi i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak OGA może wyróżnić i wzmocnić markę ComeOn dzięki ekscytującym i innowacyjnym technologiom.