Ogolna 27 listopada 2020

Creative Forum już 1 grudnia w formie online

autor: 147.pl
Creative Forum to wydarzenie, które poświęcone jest promocji, rozwojowi i edukacji branży kreatywnej ze szczególnym uwzględnieniem designu, gamingu oraz mody. Konferencja online jest częścią projektu Creative Design Accelerator, w ramach którego odbywa się również wystawa online firm działających w branży kreatywnej oraz tworzona jest specjalna publikacja informacyjno-promocyjna dotycząca samej branży.

Rejestracja odbywa się pod linkiem: https://www.forum-ekonomiczne.pl/104589/
W ramach programu odbędą się wydarzenia w trzech ścieżkach:

Wzornictwo przemysłowe

  • Warsztaty: Finansowanie designu: 11:00-11:45 Izabela Banaś, Zastępca Dyrektora, Departament Analiz i Strategii, Polska Agencja Rozwoju

Przedsiębiorczości

  • Panel dyskusyjny: Jak prawnie chronić projekty designerskie?: 11:50-12:20 Mariusz Strojny – Pełnomocnik Rektora ds. Transferu Technologii, SGH Szkoła Główna Handlowa w Warszawie Edyta Demby-Siwek – Prezes – Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej

Gaming

  • Warsztaty: Akceleracja dla gamingu– szansa na szybki rozwój: 12:25-13:10
  • Piotr Jurek, Prezes, ARP Games

Moda

  • Rozmowa: Polskie korzenie, brand globalny: 13:15-13:35 Tomasz Czarnecki, CEO, Local Heroes

Projekt Creative Design Accelerator jest realizowany w ramach programu Economic Accelerator, który rozwijany jest już od trzech lat w ramach działalności organizatora Forum Ekonomicznego. W ramach programu zrealizowanych zostało szereg projektów, których celem jest wsparcie rozwoju, promocji i internacjonalizacji małych i średnich przedsiębiorstw.

Głównym założeniem projektu Creative Design Accelerator jest wsparcie edukacyjne dla przedsiębiorstw z branży przemysłu wzorniczego i kreatywnego. Dzięki tym działaniom zostanie pobudzony ich rozwój i innowacyjność oraz stworzona zostanie platforma do wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów z potencjalnymi inwestorami i klientami.

Dodaj komentarz