Loterie 16 listopada 2020

Debiut nowej zdrapki LOTTO. „Nie czas umierać 007” już w sprzedaży

Zgodnie z zapowiedziami w ofercie LOTTO zadebiutowała kolejna zdrapka, która uchodzi za prawdziwy zdrapkowy MUST HAVE. Jeden los kosztuje jedynie pięć złotych, a gracze mogą wygrać nawet 200 tysięcy złotych!

Jak łatwo się domyślić „Nie czas umierać 007” nawiązuje do przygód słynnego agenta 007, Jamesa Bonda, który znajduje się nawet na jednej z wersji nowej zdrapki LOTTO.

Kilka wersji i wielkie wygrane

Zdrapka “007” została wydana w trzech wersjach obrazkowych, co symbolizuje niejako fakt, że do wygrania są trzy nagrody główne po dwieście tysięcy złotych. Oczywiście może się zdarzyć tak, że trzy takie nagrody znajdują się na losach z jedną z poniższych postaci.

Jak widać wszystkie zdrapki są wykonane w szlachetnych i gustownych kolorach, co oddaje charakter i powagę Jamsa Bonda. Z całą pewnością zdrapki “007” będą jednymi z ulubionych fanów Jamesa Bonda, ale nie tylko, ponieważ ich projekt sprawia, że doskonale nadają się na prezent.

Podstawowe informacje o zdrapce

Łączna liczba losów wynosi sześć milionów sztuk. Zdrapki te będą wypuszczane w trzech transzach, a ich cena sprzedażowa wyniesie 27.300.000 złotych. Z czego aż 17.193.000 złotych zostanie przeznaczone na nagrody. A tych jest naprawdę sporo, ponieważ poza trzema głównymi w wysokości 200 000 złotych można jeszcze wygrać następujące kwoty:

Najnowsze informacje o zdrapkach LOTTO można sprawdzać na oficjalnej stronie spółki należącej do Totalizatora Sportowego.