Ogolna 15 listopada 2022

Digitain rozpoczyna współpracę ze Spribe

Wiodący dostawca w zakresie iGamingu, firma Digitain rozpoczyna współpracę ze Spribe. Na mocy porozumienia, portfolio gier Turbo trafi do sieci Digitain. 

Digitain i Spribe rozpoczynają współpracę

W ramach rozpoczęcia współpracy, Digitain włączy do swojej platformy kolekcję gier Turbo sygnowanym przez Spribe. Mowa o dziewięciu ekscytujących i wciągających tytułach Spribe, które sprawiają, iż zaangażowanie oraz interakcja graczy jest jeszcze większa.

Satysfakcja z podpisanej umowy

W takich słowach o porozumieniu wypowiedział się Ashot Sahakyan, Iternational Relations Director w Digitain – Dynamiczne gry były jednym z naszych ostatnich wyróżniających się produktów, co wpłynęło na wzrost przychodów. Cieszymy się, że możemy cały czas bazować na tym modelu, dodając do naszej platformy gry z serii Turbo, autorstwa Spribe. Mowa bowiem o portfolio dziewięciu ekscytujących i wciągających gier, które łączą nowe i jednocześnie łatwe do zrozumienia mechaniki z przełomowymi funkcjami, które jeszcze bardziej zwiększają interakcje społecznościowe oraz aktywność wśród graczy u naszych partnerów.

Rozpoczęcie współpracy skomentował także David Natroshvili, Managing Partner w Spribe – Jesteśmy podekscytowani naszą nową współpracą z Digitain. Mamy pełne przekonani, że ich partnerzy i gracze będą zachwyceni niezrównanymi wrażeniami, jakie oferują nasze gry. Turbo i Fast Games to nowa kategoria gier kasynowych, stawiająca na większe zaangażowanie i interakcje. 

Dodaj komentarz