Bukmacherka 4 marca 2021

Douglas Costa ambasadorem LV BET w Brazylii

autor: 147.pl
Bukmacher LV BET z dumą prezentuje Douglasa Costę, czołowego piłkarza Bayernu Monachium, jako ambasadora marki na Brazylię. Costa – 30-krotny reprezentant swojego kraju i zdobywca wielu tytułów mistrzowskich w czołowych europejskich ligach – będzie obecny w promocji LV BET na rynku brazylijskim.

30-letni skrzydłowy jest obecnie zawodnikiem mistrza Niemiec, Bayernu Monachium. W przeszłości występował także w Juventusie Turyn oraz Szachtarze Donieck. Jako ambasador LV BET będzie nie tylko udzielał się w materiałach promocyjnych i działaniach marketingowych, ale także wspierał spostrzeżeniami i eksperckimi opiniami na temat swojej roli w funkcjonowaniu bukmacherskiej marki, która szykuje się do wejścia na rynek południowoamerykański.

– Bardzo się cieszę, że mogę nawiązać współpracę z LV BET jako ambasador marki, która debiutuje na brazylijskim rynku. To ambitny zespół z wielkimi planami, a ja będę miał przywilej pomagania im w różnych działaniach marketingowych oraz dzielenia się swoją wiedzą na temat piłki nożnej – powiedział Douglas Costa, członek kadry Brazylii na mistrzostwa świata 2018.

– Obecność takiego piłkarza, jak Douglas Costa w naszym zespole, kiedy rozpoczynamy nowy rozdział naszej działalności jest czymś, co wywołuje ekscytację. Liczymy, że dzięki konkurencyjnej ofercie oraz wsparciu Douglasa wejście na nowy rynek będzie dla nas łatwiejsze – skomentował Adrian Sidowski, Chief Executive Officer w LV BET.

– Bardzo się cieszymy z podpisania umowy z Douglasem Costą, który umocni naszą pozycję na brazylijskim rynku. Jego energia, zaangażowanie i wielka motywacja, które zawsze pokazuje na boisku, doskonale pasują do filozofii LV BET. Współpraca z takim piłkarzem nie tylko zapewni nam większą świadomość marki w Brazylii, ale także pozwoli zbudować niezbędne w tej branży zaufanie nowych klientów na tym rynku – dodał Marcin Jabłoński, Chief Commercial Officer w LV BET.

Współpraca LV BET z Douglasem Costą to kolejne prestiżowe partnerstwo strategiczne marki, które zapewnia jej znaczącą obecność na rynku sportowym. Firma jest głównym sponsorem czołowego piłkarskiego klubu Ekstraklasy, Wisły Kraków, oraz oficjalnym partnerem angielskiej Vanarama National League. LV BET jest bukmacherem licencjonowanym przez organy regulacyjne w Wielkiej Brytanii, Republice Irlandii i na Łotwie. Oferuje szeroką gamę zakładów sportowych oraz wiele kasynowych gier online.

LV BET to uznana marka na rynku bukmacherskim z siedzibą na Malcie i biurami w całej Europie, w tym w Polsce.. Nasza pierwsza i najważniejsza zasada brzmi: nasi gracze są sercem całej firmy LV BET. Dlatego stawiamy ich na pierwszym miejscu i zapewniamy najbardziej niezawodną obsługę klienta.

tagi:LV BET

Dodaj komentarz