Ogolna 28 marca 2023

DraftKings rozpoczyna współparcę z High 5 Games w Ontario

DraftKings rozpoczął współpracę z High 5 Games w Ontario w Kanadzie, dzięki czemu mieszkańcy tego regionu otrzymają dostęp do portfolio gier High 5 Games za pośrednictwem platformy DraftKings. 

DraftKings współpracuje z High 5 Games

Platforma DraftKings została uruchomiona w Kanadzie w zeszłym tygodniu. Współpraca dotycząca Ontario jest poszerzeniem wspólnej działalności DraftKings z High 5 Games, ponieważ w 2022 roku obie firmy podpisały wielorynkową umowę, która umożliwiła uruchomienie gier High 5 Games przez DraftKings w Michigan, New Jersey, Pensylwanii, Quebecu i teraz w Ontario.

Gracze w Ontario dostaną dostęp do takich tytułów jak Triple Double Da Vinci Diamonds, Platinum Goddess czy do nowo wydanego Goldstruck Blasts.

Ontario ważnym rynkiem

W takich słowach o współpracy w Ontario wypowiedział się Anthony Singer, CEO High 5 Games – W Ontario dzieją się wielkie rzeczy, więc nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, że jesteśmy główną częścią nowo uregulowanego rynku iGamingu. Od kilkudziesięciu lat gracze w Ontario cieszą się naszymi grami w kasynach naziemnych. Nie możemy doczekać się, aż udostępnimy te gry online, dzięki czemu zapewnimy graczom rozrywkę w zupełnie nowym środowisku.

DraftKings oraz High 5 Games zamierzają w przyszłości skupić się na rozszerzeniu zasięgów w Wirginii Zachodniej.

Dodaj komentarz