Bukmacherka 23 lipca 2019

Drony rozdają koszulki Fortuny

autor: MC
„Fortuna jako sponsor główny Legii Warszawa, w związku z premierą nowych koszulek warszawskiego zespołu, postanowiła zaskoczyć mieszkańców i kibiców stołecznego klubu. Drony wyleciały do 18 dzielnic Warszawy i zainteresowały przechodniów.”

Fortuna udostępniła na swoim kanale w mediach społecznościowych filmik, na którym pokazane jest, jak drony rozdają koszulki Legii z logo Fortuny.

Akcja bukmachera zapowiadała się świetnie. Nasze odczucia, ale i komentarze pod filmem świadczą o tym, że rozdawanie koszulek nie było do końca tak niespodziewane i zaskakujące, jak mówiła Fortuna. Koszulki trafiły do aktorów biorących udział w spocie, a nie do zwykłych przechodniów.

Warto jednak zauważyć, że cały materiał jest zrealizowany bardzo profesjonalnie. Do warstwy wizualnej nie można mieć zastrzeżeń. Film zostałby jednak dużo lepiej odebrany, gdyby koszulki trafiły do przypadkowych przechodniów lub wcześniej wyselekcjonowanych kibiców, których można byłoby nagrodzić (np za obecność na meczach w poprzednim sezonie). 

Film promocyjny Fortuny możecie zobaczyć poniżej:

 

Dodaj komentarz