Bukmacherka 21 listopada 2023

Duże wyróżnienia. Liderzy Sport Biznes Polska z branży rozrywkowej

Za nami pierwszy dzień Kongresu Sport Biznes Polska. Wyróżnienia w kategorii Liderów Biznesu otrzymali również przedstawiciele branży rozrywkowej. Portal Interplay.pl był patronem medialnym wydarzenia.

Uroczystą ceremonię ogłoszenia zwycięzców Plebiscytu Liderów Sport Biznes Polska 2023 poprowadzili Aleksandra Marciniak (Członkini Zarządu SBP) i Tomasz Koprowski (Przewodniczący SBP). Przedstawiciele Sport Biznes Polska wręczyli wyróżnienia dla przedstawicieli świata sportu i biznesu sportowego za ich wkład w rozwój branży.

Plebiscyt SBP to unikatowa inicjatywa mająca na celu podkreślenie roli ekspertów na co dzień pełniących funkcję bezpośrednio związane z zarządzaniem, rozwojem i promocją sportu. Tytułem lidera nagrodziliśmy osoby szczególnie wyróżniające się na tle środowiska, które dzięki charyzmie, wiedzy i doświadczeniu potrafią poprowadzić swoje zespoły do zwycięstwa.

Do II edycji Konkursu zgłoszono ponad 160 kandydatów z całego kraju, jednak na finałowej liście znaleźć mogło się tylko 40 nazwisk. W ramach symbolicznego przekazania tytułu, w tej edycji do jury dołączyli również Liderzy Sport Biznes Polska z ubiegłego roku. Blisko 60 ekspertów branżowych w wyniku głosowania wyłoniło zwycięzców tytułu w pięciu kategoriach sektorowych.

Jeżeli chodzi o przedstawicieli branży rozrywkowej, wyróżnienia otrzymały następujące osoby:

KATEGORIA SPONSORZY SPORTU: 

  1. Aida Bella – Rzeczniczka Prasowa, Dyrektorka Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w Totalizatorze Sportowym
  2. Katarzyna Gawlik – Dyrektorka Marketingu/Członkini Zarządu Zakładów Bukmacherskich Superbet
  3. Maciej Koprowicz – Sponsorship Manager w Fortuna Group

KATEGORIA INFRASTRUKTURA SPORTOWA:

  1. Dominik Nowacki – Dyrektor Toru Wyścigów Konnych Służewiec

Pełną listę wyróżnionych można znaleźć tutaj:

Dodaj komentarz