Bukmacherka 1 czerwca 2023

Duży sukces Polki. Trafiła do rady dyrektorów prestiżowej organizacji!

autor: redakcja
Założycielka i CEO BeyondPlay, Karolina Pelc została powołana do prestiżowej Rady Dyrektorów Gaming Innovation Group (GiG). To duży sukces Polki, cenionej w branży bukmacherskiej.

Gaming Innovation Group jest wiodącą firmą technologiczną iGaming, dostarczającą rozwiązania, produkty i usługi dla operatorów iGaming. Założona w 2012 r. wizja Gaming Innovation Group brzmi: „Być wiodącą w branży platformą i dostawcą mediów, dostarczającym światowej klasy rozwiązania” dla sektora iGaming.

Z radością informuję, że dołączam do Rady Dyrektorów Gaming Innovation Group. To bardzo ekscytujący czas dla firmy z wielką wizją i planami na przyszłość i jestem zaszczycony, że mam okazję pracować z grupą uznanych liderów branży i wnosić wartość dodaną dzięki mojej wiedzy zdobytej przez lata, pracując w różne role przywódcze w grach – mówiła Pelc.

Karierę w branży rozpoczęła prawie dwie dekady temu przy stołach statków wycieczkowych, a dziś jest założycielką i dyrektorem generalnym BeyondPlay, firmy konsultingowej zajmującej się grami online.

Przełom w dynamicznie rozwijającej się karierze Pelc nastąpił, gdy dyrektor generalny Betsson zatrudnił ją jako młodszego menedżera do spraw pokera VIP. Stała się jedną z nielicznych kobiet, które wspięły się na szczyt drabiny branżowej, zaczynając od najniższego szczebla. Spędziła siedem lat w Betsson, a następnie trzy lata w LeoVegas, współpracując bezpośrednio z założycielami firmy. Była bardzo zaangażowana w budowanie LeoVegas. Po czasie zdecydowała się na założenie własnej firmy konsultingowej: BeyondPlay.

“Wspierani przez kreatywne osoby, przekładamy najnowsze trendy na najnowocześniejszą technologię, łącząc tradycyjne wrażenia z gier z potrzebami graczy nowej generacji. Wprowadzając nasz przełomowy produkt, chcemy podnieść stawkę w grze o wartości rozrywkowej, przekształcając pojedyncze sesje gry we wciągającą rozrywkę dla wielu graczy ze społecznością, udostępnianie w czasie rzeczywistym i poczucie wspólnoty” – czytamy na stronie “beyondplay.io”.

fot. beyondplay

Dodaj komentarz