Loterie 1 czerwca 2023

Ekspres Losy – nowość w ofercie Totalizatora Sportowego!

autor: redakcja
Totalizator Sportowy rozszerzył swoją ofertę wprowadzając Ekspres Losy, które będzie można kupić wyłącznie w punktach LOTTO.

Nowa loteria Totalizatora Sportowego

Od dnia 1 czerwca 2023 roku, wszyscy odwiedzający punkty LOTTO będą mieli okazję zagrać w absolutną nowość – Ekspres Losy. Są to loterie pieniężne z natychmiastowym wynikiem gry, drukowane wprost z terminala w kolekturach. Ekspres Losy są kolejną kategorią produktową w ofercie Totalizatora Sportowego. Można je kupić wyłącznie w sieci naziemnej LOTTO.

Ekspres Losy to zupełnie nowy rodzaj loterii. Ich atutem jest natychmiastowy wynik
i proste zasady gry. Gracze pokochają ten produkt za częste wygrane – średnio co czwarty Ekspres Los wygrywa. Większość wygranych odebrać będzie można od razu w punktach LOTTO. Wszystkich chętnych czeka zatem dobra zabawa!

Wielokrotnie informowaliśmy, że Totalizator Sportowy nieustannie pracuje nad poszerzeniem swojej oferty. Dzięki uruchomionej kilka lat temu nowej platformie loteryjnej oraz dodatkowym funkcjonalnościom możemy zaoferować kolejną nowość, czyli właśnie Ekspres Losy. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć naszym graczom dobrej zabawy i wysokich wygranych – powiedziała Aida Bella, dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej Totalizatora Sportowego.

Już w dniu debiutu gracze będą mogli przetestować 6 nowych gier. Do zdobycia będzie aż 4 990 głównych wygranych! Wynoszą one od 2 000 zł do 10 000 zł, a opłata za los wynosić będzie od 2 zł do 10 zł. Wkrótce w punktach LOTTO pojawią się też kolejne atrakcyjne loterie.

  • VEGAS 777 to aż 15 szans na jednym losie na wygraną; opłata 10zł, liczba głównych wygranych 250, wysokość głównej wygranej 10 000 zł.
  • SŁÓWKA to super zabawa dla cierpliwych; opłata 5zł, liczba głównych wygranych 500, wysokość głównej wygranej 5 000 zł.
  • KRZYŻÓWKA EXPRESS spodoba się miłośnikom krzyżówek; opłata 5zł, liczba głównych wygranych 600, wysokość głównej wygranej 4 500 zł.
  • GORĄCA KASA to również gorące wygrane; opłata 5zł, liczba głównych wygranych 440, wysokość głównej wygranej 5 500 zł.
  • PEŁNA SKARBONKA to szansa na rozbicie skarbonki z wygranym; opłata 2zł, liczba głównych wygranych 1 600, wysokość głównej wygranej 2 200 zł.
  • SZYBKA KASA to szybkie wygrane; opłata 2zł, liczba głównych wygranych 1 600, wysokość głównej wygranej 2 000 zł.

Pula na wygrane we wszystkich Ekspres Losach to ponad 327 000 000 zł.

Aby zagrać np. w Słówka, należ udać się do punktu LOTTO. Po zapłaceniu, sprzedawca wydrukuje los wprost z terminala. Na wydruku znajduje się data i godzina zakupu losu, wartość opłaty za los, wysokość głównej wygranej oraz zasady gry. Gracze dowiedzą się też, czy i ile wygrają.

Produkt ma szansę odnieść duży sukces. Jest to propozycja fajnej i lekkiej zabawy, podobna do uwielbianych przez graczy Zdrapek, ale w tym przypadku zdrapywanie nie będzie potrzebne. Gra jest jeszcze prostsza i nie wymaga wiele czasu.

Ekspres Losy w świecie gier LOTTO

Do rodziny LOTTO należą już: Lotto, Eurojackpot, Mini Lotto, Ekstra Pensja, Multi Multi, Szybkie 600, Kaskada, Keno, Zdrapki oraz Gierki (dostępne wyłącznie online). Produkty LOTTO, w tym Ekspres Losy, dostępne są w ponad 23 000 oznakowanych punktów sprzedaży.

Dodaj komentarz