Bukmacherka 8 lipca 2024

Entain ma nowego dyrektora. “Wnosi bogate doświadczenie”

autor: Adrian Janiuk
Entain, globalna grupa zajmująca się zakładami sportowymi i grami online, ogłosiła nominację Helen Ashton na stanowisko niezależnego dyrektora niewykonawczego.

Helen Ashton ma ponad 30-letnie doświadczenia w pracy w przedsiębiorstwach wspieranych przez kapitał publiczny i prywatny oraz jest wykwalifikowanym biegłym rewidentem ds. zarządzania. Jako były dyrektor finansowy ASOS, a także na stanowiskach kierowniczych w ASDA, Barclays i Lloyds Banking Group, Ashton wnosi szerokie globalne doświadczenie w biznesie i usługach finansowych. Posiada rozległą wiedzę na temat szybko rozwijających się przedsiębiorstw cyfrowych i detalicznych.

Ashton jest obecnie dyrektorem niewykonawczym i przewodniczącą Komitetu Audytu i Ryzyka w JD Sports Fashion. Po mianowaniu zostanie również członkiem Komitetu Audytowego w Entain, który od ponad roku jest właścicielem m.in. zakładów bukmacherskich STS.

W imieniu zarządu z przyjemnością witam Helen w Entain. Helen wnosi bogate doświadczenie w handlu detalicznym, cyfrowym, finansowym i zarządczym. W ramach ciągłego wzmacniania zarządu Entain jestem przekonany, że Helen jeszcze bardziej wzmocni zdolność zarządu do wspierania i nadzorowania realizacji naszej strategii – powiedział Barry Gibson, przewodniczący Entain.

Dodaj komentarz