Bukmacherka 23 października 2023

European Gaming Congress odbędzie się w Warszawie

autor: redakcja
Europejski Kongres Gier i inauguracyjna gala European iGaming Excellence Awards odbędą się w dniach 30-31 października w Warszawie. Redakcja Interplay.pl będzie patronem medialnym tego wydarzenia.

Ostatni kongres odbył się w 2019 r., a jego powrót w tym roku zapewnia uczestnikom jeszcze więcej wrażeń. Wydarzenie będzie trwało dwa dni (30–31 października).

– Jesteśmy podekscytowani możliwością ponownego zorganizowania Europejskiego Kongresu Gier. Ze względu na duże zainteresowanie  przenosimy go do nowej lokalizacji. Warszawa to tętniące życiem miasto, które oferuje wspaniałe miejsce spotkań dla wszystkich europejskich podróżników, nie wspominając o ogromnym rynku zbytu dla branży gier i nie tylko. Miejsce wybraliśmy po wielu debatach i wysłuchaliśmy opinii naszych byłych i zarejestrowanych wcześniej uczestników. Dodanie inauguracyjnych nagród European iGaming Excellence Awards to kolejna ważna część naszego wydarzenia – stwierdził Zoltan Tuendik, współzałożyciel i dyrektor biznesowy Hipther.

Organizatorzy zapewniają bogaty program obejmujący istotne aktualizacje dotyczące gier iGaming, zgodności z przepisami w wielu jurysdykcjach Europy Zachodniej. Dzięki kluczowym tematom, od e-sportu i blockchainu po sztuczną inteligencję i fintech, uczestnicy mogą spodziewać się bogactwa wiedzy i możliwości współpracy.

Hipther Agency z dumą przedstawia inauguracyjne Europejskie Nagrody iGaming Excellence Awards (EiGE Awards). Mają na celu docenienie wybitnego wkładu i innowacji w branży igaminowej. Hipther wprowadził 15 kategorii. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze głosowania na żywo i ogłoszeni podczas Europejskiego Kongresu Gier 31 października w warszawskim hotelu InterContinental.

EGC zgromadzi kadrę kierowniczą wyższego szczebla, ekspertów ds. zgodności, urzędników rządowych i specjalistów z różnych sektorów, takich jak iGaming, eSport, Blockchain, sztuczna inteligencja, fintech, rzeczywistość wirtualna/rozszerzona/mieszana i nie tylko. Agencja Hipther serdecznie zaprasza osoby z branży do uczestnictwa w wydarzeniu w dniach 30-31 października. To wyjątkowa okazja do nauki, nawiązywania kontaktów i rozwoju.

Dodaj komentarz