Bukmacherka 20 lutego 2023

eWinner kończy swoją działałnosć

autor: Maciej Akimow
Z końcem czerwca eWinner zakończy swoją działalność. Kontrowersyjnemu projektowi bukmacherskiemu nie udało się uzyskać oczekiwanej rentowności. Klienci czas na wypłatę środków będą mieli do 30 czerwca, z kolei możliwość zawierania ostatnich zakładów będzie możliwa do 31 marca bieżącego roku. 

Ewinner swoją działalność jako spółka rozpoczął 31 sierpnia 2017 roku. Klienci pierwsze zakłady w tej firmie mogli zawierać we wrześniu 2019 roku. Bukmacher od samego początku budził spore kontrowersje w branży poprzez mocne koneksje z ludźmi powiązanymi z władzami SKOK-ów. Podmiot mimo mocnego zaangażowania marketingowego nie był w stanie chociażby konkurować w jakimkolwiek stopniu z resztą stawki.

Poniżej można zapoznać się z komunikatami spółki i informacjami dla graczy. Interplay szeroko nad przypadkiem eWinnera pochyli się w przeciągu najbliższych dni, gdzie przeanalizujemy i pokażemy dlaczego firmie nie udało się zaistnieć na polskim rynku w znaczącym stopniu.

Komunikat spółki

Internetowy bukmacher eWinner poinformował dziś o zamiarze wycofania się z rynku z końcem czerwca 2023 roku. Klienci bukmachera zostaną poinformowani, w komunikatach SMS/e-mail, o kolejnych krokach związanych z planowanymi działaniami m.in.: w zakresie terminów dostępności zawierania zakładów oraz finalnego terminu na wypłatę środków zgromadzonych w eWinner. Należy podkreślić, że marka zapewni odpowiedni okres, w którym Klienci będą również mogli wykorzystać punkty zebrane w programie lojalnościowym Klub eWinner. Jednocześnie spółka prowadzi prace zmierzające do zakończenia współpracy ze wszystkimi kontrahentami, na warunkach określonych w umowach łączących firmę z jej partnerami.

W ocenie Zarządu bukmachera, decyzja o wygaszeniu działalności eWinnera została podjęta po głębokiej analizie lat przeszłych oraz możliwości wzrostu w kolejnych latach. Wpływ na zaplanowane działania ma także sytuacja makroekonomiczna społeczeństwa jak i rysująca się dominująca rola kilku podmiotów na rynku bukmacherskim. Jednocześnie Zarząd bukmachera wyraża uznanie dla pracy, jaką wykonali pracownicy eWinnera w ciągu ostatnich lat.

Marka pozostawiła trwały ślad w polskim sporcie, wspierając go pomysłami zarówno w czasach prosperity jak i podczas trudnych momentów w pandemii. eWinner podkreśla, że zrealizuje wszystkie zobowiązania względem sponsorowanych organizacji sportowych zgodnie z zawartymi umowami.

Informacje dla graczy

  • Z dniem 31.03.2023 spółka eWinner zaprzestaje przyjmowania nowych zakładów oraz nowych depozytów.
  • Wszystkie środki klientów są bezpieczne i zostaną wypłacone. Dlatego informujemy o nadchodzących zdarzeniach z wyprzedzeniem.
  • Do dnia 30.06.2023 każdy klient powinien zlecić wypłatę wszystkich środków znajdujących się na jego betKoncie. Po tej dacie wszystkie środki zgromadzone na betKoncie zostaną wypłacone automatycznie.
  • Wszystkie aktywne bonusy muszą być wykorzystane do dnia 31.03.2023.
  • Wszystkie zawarte zakłady długoterminowe z datą rozliczenia przypadającą do 26.06.2023 zostaną rozliczone zgodnie z wynikiem w dniu 27.06.2023.
  • Punkty zgromadzone w programie lojalnościowym Klub eWinner powinny być wykorzystane do dnia 27.04.2023. Po tym czasie program lojalnościowy zostaje zamknięty, a wszystkie zgromadzone punkty tracą swoją ważność.

Dodaj komentarz