Ogolna 24 stycznia 2023

Fanatics z zamiarem kupna BetParx

Przedsiębiorstwo słynące z handlu odzieżą na skalę globalną rozpoczęło pertraktacje dotyczące zakupu bukmachera BetParx. Tym samym Fanatics wykazuje ambicje co do rozszerzania swojej obecności na rynku hazardowym.

Fanatics bliskie zakupu BetParx

Fanatics już od dłuższego czasu sygnalizuje zamiar wstąpienia do amerykańskiego świata sportowych zakładów wzajemnych. Teraz firma rozpoczęła rozmowy dotyczące zakupu bukmachera BetParx. Jak wynika z doniesień CNBC, doszło nawet do podpisania listu intencyjnego z BetParx, jednak nie nastąpiło ostateczne porozumienie w kontekście transakcji. Nie wyszły również na światło dzienne żadne informacje związane z ceną zakupu. 

Ważną wzmianką w odniesieniu do powyższych słów jest fakt, że w ubiegłym roku odzieżowy gigant zgłosił znak towarowy w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych USA. Dotyczył on aplikacji mobilnej „BetFanatics” do zawierania zakładów sportowych. 

Fanatics poszerza swoją działalność

Niedawno utworzony został także oddział zajmujący się grami hazardowymi. Znaczna liczba pracowników dołączyła do załogi Fanatics właśnie w działach związanych z rynkiem bukmacherskim. 

Warto pamiętać, że BetParx jest wspierany przez Playtech. Aktualnie funkcjonuje na mocy licencji, która pozwala na oferowanie usług w pięciu różnych stanach – Ohio, Maryland, New Jersey, Pensylwania i Michigan. 

Dodaj komentarz