Ogolna 14 lipca 2022

FanDuel ponownie z największym udziałem na rynku w Nowym Jorku

FanDuel pozostaje liderem na rynku w Nowym Jorku. W czerwcowym zestawieniu amerykański operator uzyskał 55% udziału w rynku w kontekście iGamingu oraz zakładów sportowych online.

FanDuel pozostaje liderem

W przygotowanym raporcie możemy przeczytać, iż FanDuel kontynuuje swoją dominację na rynku w Nowym Jorku w kontekście iGamingu oraz zakładów sportowych online, uzyskując 55% udziału w rynku. Na drugim miejscu pozostaje DraftKings z udziałem w rynku na poziomie 23%.

Spadki w kontekście udziału w przychodach zanotował Caesars. W czerwcu wyniosły one 9%, co oznacza czwarte miejsce w zestawieniu.

Trudny okres

Rynek w Nowym Jorku nie był w czerwcu zbyt łaskawy. Wygenerowano 72,4 mln dolarów przychodu, co oznacza spadek o 34% rok do roku. Powszechnie uważa się, że jest to efekt braku dużych wydarzeń sportowych, które można by obstawić w ciągu miesiąca. Prawdopodobnie oznacza to, iż słabsze wyniki utrzymają się przez całe lato.

Pomimo słabszych ogólnych rezultatów, można zauważyć coraz większą dominację FanDuel. W kwietniu tego roku operator miał 43% udziału w rynku.

Dodaj komentarz