Bukmacherka 27 sierpnia 2020

forBET sponsorem głównym Arki Gdynia

Bukmacher forBET została sponsorem głównym Arki Gdynia. Umowa została podpisana na dwa sezony -  2020/21 oraz 2021/22. Tym samym klub z Gdynii jest kolejnym z zaplecza Ekstraklasy, który zdecydował się na współpracę z forBET-em. 

Świadczenia

Bukmacher podpisując umowę z klubem z Gdynii zyskał kilka praw. Od sezonu 2020/2021  logotyp forBET-u pojawi się z przodu koszulek meczowych Żółto – Niebieskich oraz na Stadionie Miejskim w Gdyni, gdzie Arka rozgrywa mecze domowe.

Co więcej, jak to zwykle bywa przy tego typu współpracach, kibice Arki z całą pewnością mogą liczyć na wiele atrakcji, które zapewni im forBET. W tym takie jak: bonus powitalny, dedykowane promocje na najważniejsze spotkania nadchodzącego sezonu czy wyjątkowe akcje kibicowskie. Dla fanów Arki z całą pewnością najważniejszy jest cel, który obrały bukmacher i klub – szybki powrót do Ekstraklasy.

Zadowolenie obu stron

Satysfakcji z kolejnej podpisanej umowy sponsoringowej nie ukrywał Paweł Majewski, dyrektor marketingu forBET: – Kolejny z klubów zaplecza Ekstraklasy dołączył do naszej drużyny. Cieszymy się ogromnie, że w przyszłym sezonie oprócz ŁKS’u Łódź na zapleczu Ekstraklasy będziemy mogli pomagać również Arce Gdynia. Po zmianie właściciela drużyna dysponuje ogromnym potencjałem sportowym, który z pewnością będzie wspierany przez zawsze aktywnych fanów Żółto – Niebieskich. Ze swojej strony mogę zapewnić, że absolutnie każdy kibic Arki znajdzie u nas coś dla siebie. Liczymy, że wspólnymi siłami uda się osiągnąć cel, jakim jest powrót Arki Gdynia do elity po jej rocznej absencji. Wierzymy, że w Gdyni czeka nas sezon pełen piłkarskich emocji zakończony świętowaniem ogromnego sukcesu sportowego.

Zadowolony z nadchodzącej współpracy jest również Michał Kołakowski, prezes Arki Gdynia: – Cieszymy się z podpisania umowy sponsorskiej z firmą forBET. Dla naszego Klubu to znak zaufania ze strony polskiej firmy mającej wysoką pozycję na rynku zakładów bukmacherskich. Mam nadzieję, że wspólnie osiągać będziemy sukcesy w nadchodzącym sezonie, a podpisanie umowy z forBET będzie także sygnałem dla innych firm, że z Arką warto współpracować. Zachęcamy naszych kibiców do korzystania z usług naszego nowego sponsora i tym samym wspieranie Klubu.

Długofalowa strategia bukmachera

Warto zwrócić uwagę, że forBET decydując się na sponsoring klubów piłkarskich zwykle wybiera takie z dużym potencjałem marketingowym i sportowym. W poprzednim sezonie takie działania przyniosły efekty, ponieważ awanse do wyższych klas rozgrywkowych wywalczyły Sokół Ostróda (2 Liga), Błonianka Błonie (3 Liga) oraz Okęcie Warszawa (4 Liga). forBET liczy, że w nadchodzącym sezonie podobną ścieżką podążą także Arka Gdynia oraz ŁKS Łódź, którego również jest sponsorem.