Bukmacherka 27 kwietnia 2020

Fortuna integruje nowy system

autor: Maciej Akimow
W nocy z niedzieli na poniedziałek na kilku rynkach Fortuny rozpoczęła się globalna integracja z nowym systemem od Playtech. Dla polskich klientów może ona potrwać do wtorku 28.04 do godziny 10:00. Jakie zmiany będą w stanie dostrzec klienci?

Zmiany w systemach to dla każdego operatora ważny proces, ponieważ obsługa klientów w tym czasie jest niemożliwa. Obecna sytuacja związana z koronawirusem jest jednak dobrym momentem do przeprowadzania tego typu zmian, ponieważ światowy sport poza wyjątkami zamarł. Odczuwalny będzie jedynie brak obrotu na sportach wirtualnych oraz kasynie (na rynkach, gdzie operator ma możliwość oferowania takich usług).

Bezpośrednio zauważalne dla klientów będą minimalne zmiany frontendowe i uproszczony formularz rejestracji. Usprawnienie dotknie również bonus powitalny w zakresie zasad spełniania jego warunków. Zmianie ulegną timingi dotyczące czasu oferowania bonusu, na akceptację bonusu i dokonanie pierwszej wpłaty.

Per Widerstrom, CEO Fortuny już przed rokiem zapowiadał kolejne etapy współpracy ze światowym dostawcą, gdy Fortuna dokonała akwizycji Fortbet Romania i Hattrick Sports Croatia. Warto wymienić, że Playtech dostarcza już Fortunie m.in oprogramowanie kasynowe, platformę afiliacyjną (Mexos), wallety i CRM.

Nowe integracje Fortuny to kolejny krok w stronę uzależnienia jakości swoich usług od Playtecha, który w branży rozrywkowej nie zawsze ma najlepsze opinie. Wielokrotnie słyszymy o problemach ze współpracy ze światowym dostawcą od samych operatorów.