Bukmacherka 16 lipca 2019

Fortuna Oficjalnym Sponsorem Stomilu Olsztyn

autor: MC
Stomil Olsztyn poinformował na swojej stronie internetowej, że podpisano umowę sponsorską z Fortuną, która obowiązywać będzie co najmniej do końca sezonu 2019/2020.

„Na mocy porozumienia na stadionie w Olsztynie pojawią się dodatkowe nośniki reklamowe Fortuny. Wspólne plany marketingowe Stomilu i nowego sponsora zakładają również aktywacje skierowane do kibiców oraz obecność bukmachera w klubowych kanałach social media.

Zaangażowanie klubu oraz piłkarzy w walkę o przetrwanie Stomilu na poziomie Fortuna 1 Ligi w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu zrobiło na całym środowisku piłkarskim duże wrażenie. Jestem przekonany, że nadchodzą lepsze dni dla Dumy Warmii, dlatego, jako Fortuna chcemy towarzyszyć zespołowi z Olsztyna w walce o coraz wyższe cele sportowe i organizacyjne. Mam nadzieję, że dzięki współpracy ze Stomilem wzmocnimy swoją obecność w regionie, a klub, przy naszym wsparciu już niedługo nawiąże do czasów, gdy jak równy z równym rywalizował z najlepszymi drużynami w kraju. – powiedział Leszek Haba, Członek Zarządu, Dyrektor Marketingu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie

Cieszy nas niezmiernie, że tak uznana na polskim rynku firma jaką bez wątpienia jest Fortuna dołączyła do grona firm wspierających Klub i razem będziemy budować #NowyStomil. Wierzę, że ta współpraca przyniesie korzyści dla obu stron. – podsumował Prezes Zarządu Stomil Olsztyn S.A. Robert Jurga.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji. Fortuna od lat wspiera polski sport, sponsorując m.in. Legię Warszawa oraz rozgrywki piłkarskie Fortuna 1 Liga.”

Kilka dni temu media obiegła informacja, że współwłaściciel Wirtualnej Polski Michał Brański podpisał z władzami gminy Olsztyn porozumienie dotyczące kupna akcji klubu piłkarskiego Stomil Olsztyn.

W poniedziałek wieczór na stronie internetowej Stomilu zamieszczono komunikat, w którym Michał Brański opisał swoje plany co do klubu. – Za główny cel na nowy sezon postawiliśmy poszerzenie współpracy ze sponsorami z regionu, uatrakcyjnienie oprawy meczowej oraz postawienie na nogi nowych inicjatyw, w tym działalności eventowej, loży biznesu, programu benefitów i wielu innych – wyliczył. Zwrócił uwagę, że sponsorami Stomilu zostali niedawno piwo Jurand i firma bukmacherska Fortuna, sponsor tytularny I ligi (to w praktyce drugi poziom rozgrywek po PKO Ekstraklasie), w której gra klub.”

Źródło: KLIK-1 ; KLIK-2

Dodaj komentarz