Bukmacherka 7 czerwca 2018

Fortuna wspiera klub z C klasy

autor: KB
Zakłady bukmacherskie Fortuna wspierać będą reaktywację krakowskiego Klubu Sportowego Kabel.

Klub Sportowy Kabel powstał jako przyzakładowa drużyna przy Krakowskiej Fabryce Kabli, która swoją działalność rozpoczęła w 1928 roku. W latach 90. XX wieku Kabel występował nawet na trzecim poziomie rozgrywkowym, gdzie z powodzeniem rywalizował z takimi rywalami, jak Cracovia, Sandecja, Wawel i Garbarnia.

Po przejęciu fabryki przez Bogusława Cupiała, który rozwijał Tele-Fonikę, Kabel został pozbawiony obiektów sportowych i środków finansowych, co oznaczało jego likwidację. Później tereny przekazane zostały Cracovii.

Teraz w odbudowie klubowej tradycji pomóc ma społeczność zrzeszona w obrębie Futbolowej Ligi Szóstek. Pomóc ma w tym m.in. powołana do tego fundacja.

Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ klub ten, który występować ma w krakowskiej klasie C (ósmy poziom rozgrywkowy) pozyskał sponsora w postaci firmy bukmacherskiej FORTUNA zakłady online Sp. z o.o. Jak udało się nam dowiedzieć, logo sponsora nie pojawi się na chwilę obecną na koszulkach, bo współpraca ma się opierać głównie na działaniach internetowych. Kibice reaktywowanego klubu mają więc mieć możliwość w najbliższej przyszłości wygrania doładowań swoich kont w serwisie eFortuna.pl.

Dodaj komentarz