Loterie 22 grudnia 2020

Gierki – nowy rodzaj gier dostępnych online w ofercie LOTTO!

Już dzisiaj na lotto.pl swój debiut ma nowa marka produktów! Gierki to pięć nowych loterii pieniężnych Totalizatora Sportowego. Koszt jednego losu wynosi od 1 do 20 zł, a wygrana może wynieść nawet 1 000 000 zł!

W Gierkach, w przeciwieństwie do gier liczbowych nie są przeprowadzane losowania, a informację o wyniku otrzymuje się natychmiast po zakończeniu danej gry.

– Uruchamiając nowy segment gier LOTTO dostępnych online chcieliśmy zaproponować naszym Klientom kolejny poziom rozrywki oraz zupełnie nowe doświadczenia związane z loteriami pieniężnymi –  powiedział Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Każda z gier ma swój unikalny styl rozgrywki i posiada charakterystyczne dla danego tytułu elementy zręcznościowe. Pojedyncza gra trwa od kilku do kilkudziesięciu sekund, a jej wynik jest losowy i nie zależy od umiejętności Gracza.

Gierki dostępne są przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Przed rozpoczęciem rozgrywki Gracz wybiera stawkę, a im jest ona wyższa, tym wyższa jest także potencjalna wygrana. Oprócz głównej wygranej dostępne są także te niższych stopni.

Środki z wygranych przypisywane są do Konta Gracza, które następnie można wypłacić na swój rachunek bankowy niezależnie od wysokości wygranych. Spółka w przyszłym roku planuje także rozszerzenie portfolio o kolejne nowe Gierki.

Gierki dostępne są już od dzisiaj na lotto.pl, także w wersji mobilnej. Wkrótce również zostaną udostępnione w formie aplikacji dla użytkowników Android oraz iOS. Jak każdy produkt Totalizatora Sportowego, przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Przypominamy, że 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Łącznie przeznaczyliśmy na ten cel już ponad 24 mln zł.

Więcej informacji: www.lotto.pl/gierki