Bukmacherka 11 lutego 2020

GO BET z licencją na punkty naziemne

Kilka dni temu kolejny bukmacher otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych. To 19. operator na liście Ministerstwa Finansów (dwunasty na liście bukmacherów z licencjami na zakłady naziemne). Co wiemy o nowej firmie GO BET Sp. z o.o.?

Działalność GO BET została zarejestrowana w kategoriach: Działalność związana z grami losowymi i zakładami wzajemnymi oraz Automaty zręcznościowe, szafy grające i inne urządzenia tego typu.

Kto jest prezesem firmy GO BET?

GO BET Sp. z o.o. został wpisany do rejestru przedsiębiorców 8 września 2016 roku, ale dopiero teraz otrzymał on licencję z Ministerstwa Finansów. Prezesem nowej firmy bukmacherskiej jest Artur Paweł Szewczyk.

Firma została zarejestrowana w Krakowie, na ul. Stanisława Worcella 6/9. Pod tym adresem znajduje się także firma należąca do prezesa GO BET – ARP Kancelaria Prawna Artur Szewczyk

GO BET z licencją online?

Dodatkowo, pod numerem KRS 0000827143, znajduje się firma GO BET ZAKŁADY INTERNETOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Można się więc spodziewać, że firma już wkrótce będzie się starać o licencję na zakłady przez Internet.

Wspólnikami w spółce GO BET ZAKŁADY INTERNETOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest GO BET Sp. z o.o. (który otrzymał zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych) oraz Halina Olchawska. W radzie nadzorczej zasiadają: Halina Olchawska, Izabella Joanna Gonet i Nina Szczęsna. Jako wspólnika spółki wymienia się również ROYAL P.O. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (wpisany do KRS w kategorii Brokerzy i Maklerzy giełd towarowych).

W KRS możemy także znaleźć informację o kilku innych firmach powiązanych z osobą Artura Szewczyka. Możemy więc spodziewać się, że operator GO BET będzie częścią większej korporacyjnej struktury:
– 3GO Sp. z o.o. (ośrodki odnowy biologicznej)
– Fundacja GO+ (Pozostała działalność związana ze sportem)
– „Praska 2” GO Sp. z o.o. (Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych)
– GO Sp. z o.o. (Maszyny przemysłowe)
– 2GO (Administratorzy nieruchomości)
– GO + CARS GO (Wypożyczanie samochodów osobowych)
– „Perła Prądnika” GO (działający pod nazwą PERFORMANCE QUALITY jako Domy katalogowej sprzedaży wysyłkowej)
– GONET CMPS (działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych)
– GONET WMS (działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych)
– GO+ Tor Miechów Sp. z o.o. (działający wcześniej pod nazwą E-GO BET)
– Przedsiębiorstwo Grand Sp. z o.o. (Automaty zręcznościowe, szafy grające i inne urządzenia tego typu)

Pozostałe informacje dotyczące GO BET:

Numer KRS: 0000635110
NIP: 6762510530
REGON: 36492423900000
Adres: 31-154 Kraków, ul. Stanisława Worcella 6/9

Czy nowy bukmacher zdecyduje się na oferowanie zakładów online? Kiedy GO BET wejdzie na rynek i gdzie będą znajdować się jego punkty naziemne? Czym bukmacher będzie chciał się wyróżnić i jakie promocje przygotuje dla swoich klientów? Mamy nadzieję, że odpowiedzi na powyższe pytania uzyskamy już wkrótce.