Loterie 22 marca 2024

Gol, Gol, Gol. Innowacyjny projekt IGT Lottery i Totalizatora Sportowego

autor: redakcja
Szykuje się nie lada gratka dla kibiców PKO BP Ekstraklasy. Niebawem dostępna będzie nowa gierka "Gol, Gol, Gol", w której będzie mna wygrać nawet 250 tysięcy złotych.

Gol! Gol! Gol! – tak będzie nazywać się najnowsza gierka od IGT Lottery i Totalizatora Sportowego. Takiego produktu na polskim rynku jeszcze nie było. To duża gratka dla kibiców piłki nożnej. Fani będą mogli wybrać swój ulubiony klub i potem powalczyć nawet o… 250 tysięcy złotych!

“Jako sponsor Ekstraklasy SA, Totalizator Sportowy połączył siły z nami, aby zaprojektować grę eInstant, która nie jest tylko grą, ale podróżą do serca piłkarskich pasji. Gol Gol Gol to nie tylko możliwość wygranej dla graczy, to celebracja lokalnej dumy, rozszerzenie bazy graczy i nowy sposób, aby fani poczuli się jeszcze mocniej związani ze swoimi drużynami i Totalizatorem Sportowym.  Ogromne brawa dla zespołu TS – Macieja, Piotra, Mateusza, Natalii i Kornela – oraz naszych bohaterów IGT – Chrisa, Chrisa, Olivera i Becki – za wprowadzenie tego projektu w życie. Tak właśnie wygląda innowacja, gdy pasja i praca zespołowa wiodą prym! Gol Gol Gol to coś więcej niż gra. To pionierskie przedsięwzięcie, które pokazuje, jak loterie mogą wykorzystać siłę partnerstwa do tworzenia wciągających produktów. Niech to będzie inspiracją dla sektora loterii na całym świecie do napędzania innowacji i dostarczania niezwykłych wrażeń z gry oraz mocno dedykowanych produktów, które mogą jeszcze bardziej zaangażować graczy” – napisał na LinkedInie Sebastian Meitz, iLottery Account Development Director.

Gierkę “Gol Gol Gol”  można już znaleźć w bogatej ofercie Totalizatora Sportowego.

Zasady gry:

  1. Dołącz do gry z Gol! Gol! Gol!

2. Wybierz swój ulubiony klub dla symbolu wygrywającego i zbierz minimum trzy, aby wygrać.

3. Na koniec wyświetli się komunikat z wynikiem twojej wygranej oraz zakończeniem gry.

Dodaj komentarz