Ogolna 23 lutego 2023

Greentube oraz TonyBet rozpoczynają współpracę na Łotwie

Greentube, czyli dział cyfrowych gier i rozrywki firmy Novomatic, rozpoczyna współpracę z TonyBet, dzięki czemu zwiększy swoją obecność na Łotwie. 

Greentube współpracuje z TonyBet

Za sprawą osiągniętego porozumienia, klienci TonyBet mają teraz dostęp do takich gier Greentube jak Sizzling HotTM, Book of RaTM Deluxe, Lucky Lady’s CharmTM Deluxe, a także do tytułów z serii Diamond LinkTM czy Cash ConnectionsTM.

TonyBet planuje również wprowadzenie treści Greentube w Hiszpanii, czyli regionie, w którym obecnie oferuje zakłady sportowe oraz ofertę kasyn online. Operator posiada łącznie 10 licencji na gry online na całym świecie.

Kierunek kraje bałtyckie

W takich słowach współpracę z TonyBet skomentował Opher Ben Zvi, zastępca dyrektora sprzedaży i zarządzania kluczowymi klientami w Greentube: – Umowa z TonyBet to kolejny dowód naszego zaangażowania na rzecz graczy z krajów bałtyckich. Cieszymy się, że nasze gry są dostępne na Łotwie u tak znaczącego operatora. TonyBet poczynił wielkie postępy w ostatnich latach, budując dużą bazę klientów, których podstawą strategii jest bezpieczniejszy hazard. Nie możemy również doczekać się obsługi graczy w Hiszpanii.

O porozumieniu z Greentube wypowiedział się również Davis Skulte, Game Providers Key Account Manager at TonyBet: – Jesteśmy przekonani, że współpraca zaowocuje wzajemnym rozwojem na Łotwie, a wkrótce także w Hiszpanii oraz na innych rynkach. 

Przypomnijmy, że całkiem niedawno Greentube nabył pakiet kontrolny w Aleatec.

Dodaj komentarz