Ogolna 20 maja 2022

Grupa STS przedłużyła umowę na BetGames

Grupa STS oraz TV Zaidimai Ltd osiągnęli porozumienie w sprawie przedłużenia współpracy. Nowa umowa sprawia, iż obie strony uzgodniły także prace nad rozszerzeniem dotychczasowego portfolio gier. 

BetGames dalej w STS

Grupa STS posiada ofertę zakładów na symulowane gry karciane BetGames. Bukmacher umożliwia dostęp do gier za pośrednictwem wszystkich swoich kanałów sprzedaży. Nowa umowa Grupy STS z TV Zaidimai Ltd sprawia, że strony będą pracować nad rozszerzeniem dotychczasowego portfolio.

Klienci STS mają dostęp do szerokiej oferty BetGames, w której skład wchodzą m.in. takie gry jak wojna, poker czy baccarat. W 2020 roku TV Zaidimai zaczęła rozwijać dedykowany dla Grupy STS “polski stół”, dzięki czemu gracze mogą spotkać polskojęzyczne krupierki.

Satysfakcja z nowego porozumienia

O przedłużeniu współpracy z TV Zaidimai wypowiedział się prezes STS Holding, Mateusz Juroszek: – Jesteśmy nie tylko największym, ale najbardziej innowacyjnym bukmacherem w Polsce. Przedłużamy ważną dla nas współpracę, która pozwala nam na wyłączność w Polsce w oferowaniu BetGames. Są one najlepszym produktem w kategorii symulowanych gier karcianych na polskim rynku. Zainteresowanie graczy takim produktem jak BetGames cały czas rośnie, stąd w razem z TV Zaidimai wspólnie inwestujemy oraz personalizujemy ofertę pod polskiego gracza. Efektem tego jest istotny udział tego produktu w generowanym przez Grupę NGR. Grupa STS jest polskim liderem w kategorii zakładów sportowych oraz zakładów na niesportowe zdarzenia jak sporty wirtualne czy BetGames.

Nową umowę skomentował także Andreas Koeberl, CEO TV Zaidimai Ltd: – Cieszymy się, że możemy wzmacniać i pogłębiać nasze owocne partnerstwo przez kolejne lata. STS jest nie tylko liderem rynku w Polsce, ale także liderem innowacyjności w regionie i Europie. Nasza współpraca wpływa na rozwój rynku, co jest wielkim sukcesem dla obu stron. Działamy z STS długoterminowo i naprawdę nie mogę doczekać się dalszych przełomowych rozwiązań, które będziemy krok po kroku wdrażać wraz z ich utalentowanym zespołem. Ekscytujące czasy z mnóstwem innowacji przed nami.

W ubiegłym miesiącu Grupa STS poinformowała o wynikach finansowych za 2021 rok.

Dodaj komentarz