Gry wirtualne 2 października 2019

Highlight Games i spółka Fortuna z nową umową

Dostawca wirtualnych sportów wideo, Highlight Games, zawarł ogólnoeuropejską umowę z Fortuna Entertainment Group. Highlight Games będzie dostarczać swoje wirtualne produkty sportowe online na urządzenia mobilne oraz na automaty w punktach sprzedaży detalicznej w Europie Środkowej.

Zgodnie z warunkami umowy Highlight Games będzie dostarczać swój sztandarowy produkt „SOCCERBET” zarówno w formatach krajowych, jak i międzynarodowych, przekazując produkt na terytoria: Polski, Rumunii, Czech, Chorwacji i Słowacji.

Tim Green, CEO Highlight Games, skomentował umowę: „Z przyjemnością ogłaszam współpracę z Fortuną, która będzie widoczna w Europie dzięki produktom Highlight Games. SOCCERBET jest już numerem jeden wśród wirtualnych zakładów bukmacherskich we Włoszech i nie możemy się doczekać powtórzenia tego sukcesu na dodatkowych terytoriach dzięki pomocy Fortuny.”

Michal Hanák, dyrektor ds. Bukmacherskich grupy w Fortunie, dodał: „Fortuna z przyjemnością urozmaici swoje portfolio interesującymi grami. SOCCERBET i długo oczekiwana NBA Load 60 pozwoli na umocnienie pozycji spółki w sprzedaży zarówno w punktach naziemnych jak i online. Przede wszystkim uważamy, że ten produkt jest najlepszy na rynku wirtualnych sportów w ostatnich latach, a Fortuna oferuje swoim klientom tylko najlepsze produkty”.