Ogolna 3 sierpnia 2020

IGB Live oraz iGB Affiliate Amsterdam przełożone na 2021 rok

IGB Live i  iGB Affiliate Amsterdam zostały przełożone na 2021 rok w związku z trwającą niepewnością spowodowaną ograniczeniami w podróżowaniu z powodu pandemii koronawirusa.

Zmiana terminu

Jak już wcześniej wspomnieliśmy zespół iGB ostatecznie zdecydował się przenieść IGB Live i  iGB Affiliate na 2021 rok. Targi prawdopodobnie odbędą się w RAI w Amsterdamie w dniach 13-16 lipca przyszłego roku. Decyzja wynika z tego, iż organizatorzy chcą, by na wydarzeniach pojawiło się jak najwięcej firm i osób z branży. Gdyby targi branżowe odbyły się w tym roku frekwencja z całą pewnością nie byłaby duża, ponieważ wiele krajów nadal utrzymuje ograniczenia w podróżowaniu w związku z pandemią koronawirusa.

Choć ta wiadomość jest rozczarowująca, uważamy, że jest to najbardziej odpowiedzialna decyzja – powiedziała dyrektor imprezy Naomi Barton.

Warto zaznaczyć, że ​​iGB Live! i iGB Affiliate Amsterdam odbędzie się w momencie, gdy Holandia, pod warunkiem braku opóźnień, otworzy w pełni swój rynek gier hazardowych.

Słuszna decyzja?

Naomi Barton tłumaczy, że bardzo chciał, by targi odbyły się w tym roku, ale byłaby to duża nieodpowiedzialność ze strony firmy, którą reprezentuje: – Naprawdę chcieliśmy zorganizować to wydarzenie dla naszych partnerów i interesantów. Jednak w przypadku środków, na które nie mamy wpływu, uważamy, że odroczenie jest słuszne, ponieważ nie możemy zagwarantować, że delegaci, wystawcy i sponsorzy będą mogli bezpiecznie dotrzeć na wydarzenie.

Reasumując, jeśli nie jesteśmy w stanie zapewnić pełnego bezpieczeństwa naszym gościom, musimy poczekać z organizacją imprezy do 2021 roku – zakończył Naomi Barton.

Odwołanie spotkania w Amsterdamie wpłynęło na fakt, że organizatorzy bardziej skupili się na inicjatywie iGB Network. Więcej informacji w tej sprawie ukaże się niebawem.

IGB Live

Platforma internetowa pozostanie otwarta dla użytkowników jako źródło treści, z bezpłatną rejestracją za pośrednictwem iGB Live! Projekt ten obejmie wszystkie sesje wideo z cyfrowego programu na żądanie i będzie aktualizowany o ekskluzywne treści przez cały rok. Na ten moment na platformie zarejestrowało się już ponad 1500 branżowych ekspertów.