Bukmacherka 11 lipca 2019

Jeden z polskich bukmacherów zalega z wypłatami dla swoich partnerów

autor: IP
W ostatnim czasie dostaliśmy od partnerów afiliacyjnych kilka niepokojących sygnałów, mówiących o tym, że jeden z polskich bukmacherów zalega z wypłatami.

Z branży afiliacyjnej spływają do nas informacje mówiące o tym, że firma zwleka z płatnościami za faktury. Bukmacher o którym mowa to forBET. Sam kontakt z firmą również jest bardzo utrudniony i partnerzy bardzo często otrzymują odpowiedzi po kilku, a czasami nawet kilkunastu dniach. 

Jeden z partnerów bardzo klarownie opisał nam całą sytuację:

"Zapytałem firmę co z płatnością za faktury. 21 maja dostałem odpowiedź, że żadna faktura nie przyszła. 22 maja po ponownym dosłaniu faktur na dwa nowe adresy, dostałem potwierdzenie, że faktury dotarły w odpowiednie miejsce. 25 maja dostałem informacje o tym, że w firmie sprawdzają dlaczego faktury nie zostały opłacone w księgowości i na pewno zostaną opłacone. Od tego czasu nawet nie odpowiadają na moje maile".  

Redakcja Interplay dostała screeny wszystkich wiadomości i wystawionych faktur, gdzie płatność jednej z nich upłynęła pod koniec kwietnia. 

Cała sprawa jest o tyle kuriozalna, że forBET już raz zagrał partnerom na nosie wypowiadając im umowy. Później, partnerzy którzy zostali, promowali markę na znacznie gorszych warunkach. 

Poza jednym partnerem, który szeroko podzielił się z nami informacjami, redakcja Interplay wie o czterech innych przypadkach, gdzie zaległości sięgają minimum kilku tygodni. 

Wiele branżowych głosów mówi nam w poufnych rozmowych, że forBET musi utrzymywać płynność nie tylko swoją, ale również innych działalności ze struktur właścicielskich. Czy właśnie z tego powodu występuje problem z płynnością finansową bukmachera? 

W ostatnich dniach forBET uruchomił również bonus reload specjalnie na europejskie puchary. Warunki obrotu są dosyć wymagające, bo najpierw gracz musi dokonać obrotu depozytem po kursie minimum 2,00. Następnie, by odblokować bonus gracz również musi postawić go jednokrotnie i to za całą kwotę bonusu singlem z kursem 2,00 lub kuponem ako na którym będzie znajdowało się minimum 1 zdarzenie z kursem 2,00 lub więcej. Niektórzy partnerzy twierdzą, że właśnie w taki sposób forBET chce odzyskać swoją płynność, ale nasza redakcja staje się neutralna w ocenie tej sytuacji. 

Dodaj komentarz