Loterie 25 stycznia 2021

Jubileusz Totalizatora Sportowego. Dzień Gracza LOTTO

W dniu swoich 65. urodzin Totalizator Sportowy nie zamierza zapomnieć o swoich klientach i chcąc podzielić się z nimi radością ustanowił tzw. "Dzień Gracza LOTTO". W ten sposób Totalizator dziękuje graczom za wsparcie opisując to wydarzenie jako "święto wszystkich osób, które lubią gry LOTTO".

Na czym polega “Dzień Gracza LOTTO”?

Jest to dzień, w którym Totalizator Sportowy jeszcze bardziej zachęca do gry w powszechnie lubianym LOTTO. Tego dnia gracze umawiają się na wspólne wyjścia do kolektur oraz grę za pomocą strony internetowej lotto.pl. Popularnym zwyczajem jest także obdarowywanie swoich bliskich i znajomych Zdrapkami. Dzisiejszy solenizant zwraca także uwagę na gry, w których poszczególni gracze nie próbowali jeszcze swoich sił. Taki dzień jest przecież idealny, aby je przetestować i zgarnąć wygraną licząc na “szczęście nowicjusza”! “Dzień Gracza LOTTO” został ustanowiony po to, by pozytywna energia i odrobina uśmiechu towarzyszyły wszystkich graczom.

Historia święta

“Dzień Gracza LOTTO” powstał z inicjatywy Totalizatora Sportowego, a obchodzony jest w dniu powstania firmy. Dokładnie 65. lat temu, 25-go stycznia 1956 roku spółka rozpoczęła bowiem swoją działalność, której dochód miał być pierwotnie przeznaczany na budowę obiektów sportowych w Polsce oraz ich remontowanie. Do dziś tradycja ta jest kontynuowana, gdyż z każdej jednej złotówki przeznaczonej na gry liczbowe LOTTO aż 19 groszy przeznaczane jest na polski sport i kulturę.

Totalizator Sportowy stale się rozwija i kontynuuje swoją passę nieustannych sukcesów będąc przy tym konsekwentnie jednym z największych mecenasów sportu w Polsce. Jeśli popatrzymy na rozwój całego sportu w Polsce w ostatnich latach, możemy bez wahania stwierdzić, że jest to także ogromna zasługa Totalizatora Sportowego.

Podziękowania dla graczy

Totalizator Sportowy w dniu swojego święta nie zapomina o osobach, bez których ich sukces nie byłby nigdy możliwy – o graczach. Firma podkreśla, że to właśnie dzięki nim rozwój samego Totalizatora jak i polskiego sportu jest w ogóle możliwy. Spółka życzy wszystkim graczom dużych wygranych, dobrej zabawy i entuzjazmu, gdyż właśnie to jest najważniejszą kwestią w LOTTO.