Ogolna 21 października 2022

Kambi podpisuje umowę z Great Canadian Entertainment

autor: Mateusz Mazur
Dostawca Kambi ogłosił podpisanie wieloletniej umowy z Great Canadian Entertainment. Zgodnie z nią, Kambi dostarczy swoje zakłady sportowe do dziesięciu podmiotów tego operatora w niedawno uregulowanej prowincji Ontario.

Kambi dostawcą Great Canadian Entertainment

Great Canadian Entertainment prowadzi obecnie 25 lokali w całej Kanadzie oraz kilkanaście kasyn w Ontario. Jednym z kasyn, które skorzystają na umowie z Kambi będzie między innymi niedawno otwarte Pickering Casino Resort.

– Cieszę się, że mogliśmy nawiązać to ekscytujące partnerstwo w zakresie zakładów sportowych z Great Canadian, który słusznie uważany jest za jedną z czołowych kanadyjskich firm zajmujących się grami i rozrywką o szerokim zasięgu sprzedaży detalicznej – ocenia Kristian Nylén, dyrektor generalny i współzałożyciel Kambi.

Kolejny ważny krok

Współpraca z Great Canadian Entertainment nie jest jedyną, jaką zawarł w ostatnim czasie dostawca. Na początku października doszło do rozszerzenia współpracy pomiędzy Kambi oraz PENN. Zaledwie dwa tygodnie później dostaliśmy kolejne potwierdzenie dotyczące ambitnych planów Kambi.

Trudno więc się dziwić, że współpracy z dostawcą nie może doczekać się Tony Rodio, dyrektor generalny Great Canadian Entertainment: – Jako pierwsza firma, która wprowadziła ten rodzaj produktu w Ontario, jesteśmy wdzięczni za nasze partnerstwo z Kambi, a także za ciągłe wsparcie ze strony Ontario Lottery and Gaming Corporation, Komisji ds. Alkoholu i Gier w Ontario oraz rządu prowincji Ontario – stwierdził Rodio.

Dodaj komentarz