8 listopada 2019

Kanadyjski portal bukmacherski monitoruje kłamstwa prezydenta Trumpa

Wiodący kanadyjski portal bukmacherski CanadaSportsBetting.ca uruchomił ekskluzywny rynek bukmacherski, który umożliwi społeczeństwu obstawianie „kłamstw i nieufności prezydenta USA Donalda Trumpa”.

Odnosząc się do „Trump Fact Checker” z Washington Post, który do tej pory wskazywał, że 45. prezydent USA złożył 13 435 fałszywych/wprowadzających w błąd twierdzeń podczas sprawowania urzędu, CanadaSportsBetting.ca uważa, że ma najciekawszy rynek bukmacherski w Ameryce Północnej.

Teraz, po raz pierwszy w historii, obstawiający zakłady sportowe mogą postawić na sumę kłamstw Donalda Trumpa pod koniec roku”, wyjaśnił Daniel Templeton, dyrektor operacyjny w CanadaSportsBetting.ca.

Obecny wynik prezydenta Trumpa wynosi średnio 603 kłamstw na miesiąc w 2019 r., co według doniesień Washington Post daje ok. 5 785 kłamstwach.

CanadaSportsBetting.ca informuje, że w styczniu gracze mogli postawić na ilość kłamstw Trumpa, które padną w jego biurze. Gracze mogli wygrać aż 276,424 $. Teraz bukmacher daje możliwość obstawienia sumy kłamstw pod koniec 2019 roku.

Nasza analiza wskazała na znaczne prawdopodobieństwo, że prezydent USA będzie nadal mijał się z prawdą, przekraczając w sumie 14 000 kłamstw (na podstawie statystyk Washington Post) do końca roku”, dodał Templeton. „Nie mogliśmy znaleźć żadnych bukmacherów oferujących odpowiedni zakłady, więc połączyliśmy siły internetowego operatora i Washington Post, aby otworzyć odpowiedni rynek bukmacherski”.

Kursy wskazują, że prawdopodobieństwo przekroczenia 14 000 kłamstw Trumpa do końca roku wynosi 54,1%.